گروه: مجله
تاریخ: ۱۷:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
ترامپ سفارت ۱.۳ میلیارد دلاری آمریکا در لندن را بازنمایی می کند + عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا به نقل از سایت خبری نیوز، این ساختمان تماما شبیه “ترامپ تاور” به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا به نقل از سایت خبری نیوز، این ساختمان تماما شبیه “ترامپ تاور” نیست و نمای طلایی ای هم در آن به چشم نمی خورد، اما […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا به نقل از سایت خبری نیوز، این ساختمان تماما شبیه “ترامپ تاور” به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا به نقل از سایت خبری نیوز، این ساختمان تماما شبیه “ترامپ تاور” نیست و نمای طلایی ای هم در آن به چشم نمی خورد، اما سفارت تازه آمریکا در لندن، ساختمانی هست که دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا قطعا آن را دوست خواهد داشت.

این “دژ” ۱.۳ میلیارد دلاری گران بهاترین ساختمانی هست که آمریکا تا هم حالا ساخته و مجهز به دیوارهای سه لعابه ضدانفجار متشکل از چند لایه شیشه و یک “قفس فارادی”

۳ میلیارد دلاری گران بهاترین ساختمانی هست که آمریکا تا هم حالا ساخته و مجهز به دیوارهای سه لعابه ضدانفجار متشکل از چند لایه شیشه و یک “قفس فارادی” برای جلوگیری از مراقبت در مقابل انواع اشعه های الکترومگنتیک هست.

طرف دیگر این ساختمان نیز با حوضچه عمیقی حفظ می گردد.

فضای داخلی این ساختمان با سقفی از صفحات خورشیدی برای جذب الکتریسیته و آبشاری برای ریزش روان آب سطحی بر پیوستهی و مناظر آمریکا تاکید دارد.

باغ های داخلی این ساختمان نیز نمایانگر مناظر جنگل های ساحل گرندکانیون می باشند.

ساخت این ساختمان فوق مدرن لازم هست تا انتهاء دولت باراک اوباما، رییس جمهور سابق آمریکا به انتهاء می رسید.

آ این ساختمان هزینه فراوانی برای آمریکا داشته و ویلیام موسر، سفیر آمریکا می گوید، این سفارت اعتبار آن را دارد. آمریکا مدعا می کند که بودجه ساخت این ساختمان از فروش املاک این کشور در لندن تهیه شده و در تهیه هزینه ها از مالیات مردم استفاده نشده هست.

سفارت سابق آمریکا در لندن به صندوق سرمایه گذاری دولتی قطر به فروش دست یافته شده و قرار هست که به جای آن یک هتل اشرافی ساخته گردد. این ساختمان علاوه بر این هر روز تا ۱۰۰۰ نفر بازدیدکننده خواهد داشت و دونالد ترامپ توجه دارد که در ماه فوریه طی “دیداری کاری” ساختمان سفارت آمریکا به طور رسمی در ماه ژانویه بازنمایی می گردد و ۸۰۰ نیرو در آن مشغول کار خواهند گردید.

انتهای پیام