گروه: بلیط
تاریخ: ۲۲:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۵

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگارحوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ این روزها سالن های اجرای کنسرت مملو از جمعیت برای اجرای کنسرت می باشند و به همین سبب اکنون در سالن سمینار های هتل اسپیناس پلاس هم کنسرت برگزار می گردد. در ادامه برنامه کنسرت های مرداد و شهریور ۹۷ تهران […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگارحوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ این روزها سالن های اجرای کنسرت مملو از جمعیت برای اجرای کنسرت می باشند و به همین سبب اکنون در سالن سمینار های هتل اسپیناس پلاس هم کنسرت برگزار می گردد. در ادامه برنامه کنسرت های مرداد و شهریور ۹۷ تهران را رویت می کنید.

روز های پرازدحام سالن های کنسرت در روز های منتهی به ایام محرم

کنسرت های پاپ

علیرضا طلیسچی بیست و پنجم مرداد ماه دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد کنسرت برگزار می نماید. این آخرین کنسرت طلیسچی در قبل از محرم ۹۷ هست.

پازل بند گروه دیگری هست که همان روز در سالن میلاد نمایشگاه دو سانس میزبان طرفدارانش هست؛ علاوه بر این گروه‌ هاگ ۲۰:۳۰ در تاریخ ۲۵ مرداد در برج آزادی میزبان علاقه‌مندان می باشند.

شهرام شکوهی کنسرت متمایز و پرحاشیه را برگزار خواهد کرد؛ چون که بلیت فروشی این کنسرت با شیوه‌ای متمایز اجرا گردید. تمامی بلیت های این کنسرت با نرخ ۴۰، ۵۰ و ۶۰ هزار تومان که بسیار ارزان تر از دیگر کنسرت ها هست به فروش رسیده گردید و فروش بلیط به انتهاء رسیده هست.

مهدی یراحی هم جمعه ۲۶ مرداد در دو سانس بعد از ظهر و شب در سالن همایش‌های برج میلاد به روی صحنه می رود. گروه ماکان بند که قبل از این شش سانس اجرا کرده بودند، جمعه در دو سانس بعد از ظهر و شب میزبان مخاطبانشان می باشند که البته بلیت فروشی این کنسرت هم به انتهاء رسیده هست.

روز های پرازدحام سالن های کنسرت در روز های منتهی به ایام محرم

کنسرت آذربایجانی علی پرمهر ۲۶ مرداد در سالن همایش‌های ایرانیان میزبان علاقمندان هست. بیست و نهم مرداد در دو سانس بعد از ظهر و شب سامان جلیلی بعد از مدت‌ها دوری از استیج  و خوانندگی کنسرت برگزار می نماید.

محسن یگانه که من جمله فعالین موسیقی پاپ هست و هواداران بسیاری هم دارد، بیست و نهم، سی ام و سی و یکم در سالن میلاد نمایشگاه کنسرت برگزار می‌کند که بلیت کنسرت هر سه روز به انتهاء رسیده هست.

کنسرت نوستالژی رضا یزدانی در برج میلاد سی‌ام مرداد ماه برگزار می‌شود؛ مدت هاست که بلیت فروشی این کنسرت شروع شده، اما هنوز به اتمام نرسیده هست.

مهران مدیری سی و یکم مرداد در برج میلاد کنسرتی را برگزار می نماید که مدت‌هاست حاشیه های را به دنبال داشته هست. با توجه به استقبال مخاطب های به نظر می‌رسد که منحصرا بعد از چند ساعت از شروع بلیت فروشی، تمام بلیت های این کنسرت هم به فروش رسیده شده هست.

کنسرت مهران مدیری آخرین کنسرتی هست که به جدول بلیت فروشی رسید. امید حاجیلی هم آخرین کنسرت‌های تابستانش را در دو روز یکم و دوم شهریور به روی صحنه می برد. این اجرا در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا می گردد. اجرای مازیار فلاحی هم دوم شهریورماه در برج میلاد انجام می گردد.

روز های پرازدحام سالن های کنسرت در روز های منتهی به ایام محرم

گروه کالیبر هم در همان روز برج آزادی را محل اجرای کنسرت شان قرار دادند.

بهنام بانی سوم و چهارم شهریور در برج میلاد با دو سانس به روی صحنه می‌رود. گروه موسیقی صنم پاشا که مخصوص زنان هست در فرهنگسرای نیاوران کنسرت برگزار می نماید.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت‌های نجومی؛ مشهد - تهران ۷۵۴هزار تومان!

اشوان در همان تاریخ کنسرتش در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی را برگزار می‌کند. کنسرت پیانوی جاودانه‌های پاپ که قبل از این هم اجرا شده بود، ششم شهریورماه دیگربار به روی صحنه می‌رود.

فرزاد فرزین هفتم و هشتم شهریور در برج میلاد میزبان طرفدارانش هست. اجرای بعدی در برج آزادی و برای گروه هومن اژدری هست.

محسن یگانه و بابک جهانبخش هر دو دهم شهریور،  به ترتیب در برج میلاد و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می روند.

هوروش بند یازدهم شهریور در هتل اسپیناس و گروه چارتار دوازدهم شهریور در همان مکان کنسرت برگزار می‌کنند.

محمدرضا گلزار هم بعد از مدت‌ها سیزدهم شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی میزبان طرفدارانش هست. رحیم شهریاری پانزدهم شهریور در برج میلاد آخرین کنسرت را قبل از شروع محرم به روی صحنه می برد.

روز های پرازدحام سالن های کنسرت در روز های منتهی به ایام محرم

کنسرت های بخش سنتی، کلاسیک و تلفیقی

در بخش کنسرت‌های سنتی، کلاسیک و تلفیقی گروه نقش در تالار رودکی بیست و پنجم مرداد ماه روی صحنه می رود. گروه کر کودک ناردان بیست و ششم مرداد در برج آزادی کنسرت می گذارد. گروه فاخته و اشکان کمانگری بیست و ششم مرداد در تالار اتحاد کنسرت می گذارد.

تالار اتحاد علاوه بر این در تاریخ ۲۹ مرداد میزبان ارکستر ملی ایران با رهبری میهمان اسماعیل واثقی و امیر محمد تفتی هست؛ علاوه بر این شهرداد روحانی همراه با ارکستر سمفونیک تهران سی ام و سی و یکم مرداد در تالار اتحاد کنسرت برگزار می‌کند که بلیت های این کنسرت هم به فروش رسیده شده هست. 

 سومین فستیوال شب‌های موسیقی در سالن استاد جلیل شهناز میزبان کنسرت پویا نیکپور هست. کنسرت گروه ارنواز ۱۹ شهریورماه در تالار اتحاد به روی صحنه می‌رود. دوم شهریورماه گروه زنان مستور و گروه حرکت ماهرویان مخصوص زنان در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌کنند. گروه کوارتت در تالار رودکی چهارم شهریور ماه میزبان علاقمندان هنر اول می باشند. گروه موسیقی ترنگ پنجم شهریور ماه در تالار اتحاد اجرای کنسرت دارند.

گروه زمزمه مهتاب در فرهنگسرای ارسباران هفتم شهریورماه کنسرت می‌گذارد. همان تاریخ در فرهنگسرای نیاوران گروه کوچی  به روی صحنه می‌رود. گروه موسیقی تنبور نوازان حافظ ۸ و ۹ شهریور ماه در سالن استاد جلیل شهناز به روی صحنه می‌رود. ارکستر ملی ایران به رهبری میهمان هشتم شهریور ماه در تالار اتحاد به روی صحنه می‌رود.

روز های پرازدحام سالن های کنسرت در روز های منتهی به ایام محرم

کنسرت ارکستر کوبه‌ای کودک سفید کوب در سالن سوره ۱۰ شهریور ماه اجرای کنسرت دارد. ارکستر سازبند ۱۳ شهریور ماه در برج آزادی کنسرت می‌گذارد. گروه آیان ۱۳ شهریور در تالار اتحاد به روی صحنه می‌رود. سالار عقیلی و مهیار علیزاده چهاردهم شهریور ماه در هتل اسپیناس کنسرت برگزار می‌کنند.

کنسرت ارکستر اقوام ایرانی  ۱۴ شهریور در تالار اتحاد برگزار می گردد. گروه حال خاطرات پراکنده در برج آزادی کنسرت می گذارند. گروه موسیقی عشاق شانزدهم شهریور ماه در سالن سوره، آخرین اجرای بخش تلفیقی کلاسیک و سنتی را اجرا می‌کند.

گفتنی هست؛ ۷۲ کنسرت در شهرستان ها روی صحنه می روند.