گروه: مسافرت
تاریخ: ۲۳:۲۰ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹

خبرگزاری مهر: سرهنگ سیاوش محبی رییس پلیس راه شرق استان تهران در خصوص وضعیت تردد و ترافیک در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز نیمه سنگین و پرحجم است. محبی با بیان اینکه تردد خودروها از مسیرهای امامزاده داود (ع)؛ فشم و شهریار نیز […]

خبرگزاری مهر: سرهنگ سیاوش محبی رییس پلیس راه شرق استان تهران در خصوص وضعیت تردد و ترافیک در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز نیمه سنگین و پرحجم است.

محبی با بیان اینکه تردد خودروها از مسیرهای امامزاده داود (ع)؛ فشم و شهریار نیز به سمت تهران به صورت پرحجم در جریان است‌ گفت: بدلیل بار ترافیکی زیاد، محور هراز همچنان یکطرفه است و مسافرانی که از تهران قصد سفر دارند از مسیر فیروزکوه استفاده کنند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران از تردد نیمه سنگین و روان وسایل نقلیه در محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیز خبر داد و بیان داشت: به هموطنانی که تاکنون برای سفر وارد مسیر نشده اند توصیه میکنیم در صورت امکان سفر خود را به فردا و یا روزهای آینده موکول کنند.

این مطلبو از دست ندید!  برخورد قطار با گله بی‌چوپان در شهرستان جوین