گروه: زنان
تاریخ: ۲:۲۰ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ،مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی اظهارداشت: سند بالا بردن وضع بانوان و خانواده استان برای اولین بار پس از برتری انقلاب اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور تدوین می گردد. شهلا تاجفر گفت: سند بالا بردن وضع بانوان و خانواده […]

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ،مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی اظهارداشت: سند بالا بردن وضع بانوان و خانواده استان برای اولین بار پس از برتری انقلاب اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور تدوین می گردد.

شهلا تاجفر گفت: سند بالا بردن وضع بانوان و خانواده استان با رویکرد توانمندسازی در چهار بعد دانش، سلامت، امنیت و آگاهی، مطالعه وضع موجود و آنالیز آنها، عرضه راهکار و معرفی شاخص ها تدوین می گردد.

وی با اشاره به اینکه دو هزار زن کارآفرین و ۳۱ بانوی کارآفرین ملی در سطح این استان وجود دارد، افزود: این بانوان نیز باید مورد حمیات قرار گیرند تا زمینه توسعه اشتغال بویژه در بین بانوان و دخترهای فراهم گردد.