تاریخ: ۲۲:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
تدابير مخصوص نيروي انتظامي كوهدشت براي روز طبيعت اعمال می گردد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ تیمور گراوند گفت: تدبیرهای لازم برای امنیت و آرامش مردم در روز‌های انتهایی تعطیلات نوروز و روز طبیعت اندیشیده شده و واحد‌های گشتی این فرماندهی در تمامی پارک‌ها و تفرجگاه‌های سطح شهر، حضوری پررنگ خواهند داشت. وی اضافه کرد: پلیس کوهدشت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ تیمور گراوند گفت: تدبیرهای لازم برای امنیت و آرامش مردم در روز‌های انتهایی تعطیلات نوروز و روز طبیعت اندیشیده شده و واحد‌های گشتی این فرماندهی در تمامی پارک‌ها و تفرجگاه‌های سطح شهر، حضوری پررنگ خواهند داشت.

وی اضافه کرد: پلیس کوهدشت در آمادگی کامل برای برقرار کردن نظم و امنیت مردم در روز‌های انتهایی تعطیلات نوروز و طبیعت به سر می‌برد.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کوهدشت از اعمال تدابیر مخصوص برای این روز اطلاع داد و گفت: هدف از اجرای این طرح در روز طبیعت، افزایش امنیت شهروندان عزیز هست که در این مورد از مردم فهیم شهرستان درخواست ها می‌شود با احترام گذاشتن به قانون و مشارکت تنگاتنگ و صمیمانه با پلیس خاطره خوشی را در این روز به یادگار بگذارند.

وی اضافه کرد: به لحاظ حضور اکثریت مردم در گردشگاه‌ها و تهی از سکنه بودن منازل، گشت‌های مخصوص جلوگیری از دزدی فعال می باشند.

وی در ادامه گفته بود: خانواده‌های محترم با کارهای پیشگیرانه، مجال انجام دزدی را از سارقین سلب نمایید و در موقع ترک منازل خود در این روز نکات امنیت را مراعات نمایند.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت زمستانی در اصفهان + فیلم

گراوند با اشاره به‌احتمال واقع شدن بعضی حوادث در این روز تصریح کرد: در کمال تأسف همه‌ساله رویت می‌شود که شهروندان سبزه‌های عید خود را روی خودرویشان قرار می‌دهند که در هنگام رفت و آمد به سطح خیابان افتاده و موجب بروز مشکلاتی در گذر و مرور و هم‌چین واقع شدن تصادف می‌شود که در این زمینه مأموران از رفت و آمد خودرو‌هایی که سبزه را بالای خودرو خود گذاشته‌اند جلوگیری خواهد نمود.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت گفت: یکی از مواردی که موجب به وجود آمدن حوادث پرخطر در سطح شهرستان می‌شود سوارشدن تعداد بسیاری از اعضای خانواده در پشت وانت‌ها و رفت و آمد موتورسیکلت‌ها با چند ترک‌نشین هست.

وی در انتهاء اضافه کرد: از شهروندان می‌خواهیم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و توجه به مسائل امنیت در تأمین امنیت و آرامش شهرستان خود سهیم گردند و از بروز رخدادهای ناگوار جلوگیری نمایند.