گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
تخلف «هزارپا» در پیش فروش بلیت در ایام عزاداری

خبرگزاری مهر: سیدضیا هاشمی دبیر کمیته انضباطی تیم اکران به ارایه توضیح هایی در مورد فیلم‌های کمدی پرداخت که اذن اکران از شروع دهه اول محرم تا هفتم سیدالشهدا(ع) ندارند. به ویژه که شورای صنفی اکران غالبا نامی از آثار کمدی مدنظر خود که نباید در این بازه زمانی به نمایش دربیایند، اعلام نمی‌کند. سیدضیا […]

خبرگزاری مهر: سیدضیا هاشمی دبیر کمیته انضباطی تیم اکران به ارایه توضیح هایی در مورد فیلم‌های کمدی پرداخت که اذن اکران از شروع دهه اول محرم تا هفتم سیدالشهدا(ع) ندارند.

تخلف «هزارپا» در پیش فروش بلیت در ایام عزاداری

به ویژه که شورای صنفی اکران غالبا نامی از آثار کمدی مدنظر خود که نباید در این بازه زمانی به نمایش دربیایند، اعلام نمی‌کند.

سیدضیا هاشمی دبیر کمیته انضباطی تیم اکران در مورد این مبحث به خبرنگار راهنمای سفر من می‌گوید: ما قاعده‌ای داریم که فیلم‌های صد درصد کمدی، از شروع دهه اول محرم تا هفتم سید الشهدا که سال کنونی برابر با چهارم مهرماه می‌شود، اکران نشوند و این مبحث از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد داده شده هست. از همین رو سال کنونی مشخصا ۲ فیلم «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی و «دم سرخ‌ها» به کارگردانی آرش معیریان که صددرصد کمدی می باشند تا تاریخ ذکر شده اذن اکران ندارند ولی برای دیگر فیلم‌ها منعی وجود ندارد.

این مطلبو از دست ندید!  تذکر عضو شورای شهر نسبت به تغییر در وضعیت کارت بلیت خبرنگاران

وی اضافه کرد: فیلم‌هایی مثل «کاتیوشا»، «همه چی عادیه» و «هشتگ» صددرصد کمدی نیستند و تنها لحظه های طنزی دارند از همین رو حتی در این ایام هم می‌توانند به نمایش خود ادامه بدهند در نتیجه در مورد این فیلم ها تخلفی صورت نگرفته هست.