تاریخ: ۱۴:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
تخفیف ۵۵ درصدی ساخت و ساز در بافت های فرسوده در شهر فارسان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دکتر منوچهر سلیمانی در خصوص مجتمع پزشکان پارس در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی پیرغار گفت: پروژه پارس در زمینی به مساحت  920 مترمربع کلنگ زنی شد و قرار بر این است که در این زمین‌ساختمانی به مساحت و زیربنای ۳۵۰۰ متر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دکتر منوچهر سلیمانی در خصوص مجتمع پزشکان پارس در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی پیرغار گفت: پروژه پارس در زمینی به مساحت  920 مترمربع کلنگ زنی شد و قرار بر این است که در این زمین‌ساختمانی به مساحت و زیربنای ۳۵۰۰ متر ساخته شود.

وی در ادامه افزود: این مجتمع با هزینه‌ای بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان و طی دو سال ساخته و به بهره‌برداری خواهد رسید، این مجتمع پزشکی در تابستان سال ۹۸ قابل بهره‌برداری می‌باشد.

هدف از ساخت این پروژه روان شدن ترافیک در مرکز شهر است

سلیمانی خاطرنشان کرد: هدف از ساخت این پروژه دریکی از مناطق بافت فرسوده شهر، کمک به روان شدن ترافیک در مرکز شهر است زیرا برای این مجتمع پارکینگ دو طبقه ای در نظر گرفته‌شده است که در امر ترافیک بسیار مفید است وهم چنین با انجام این کار ارائه خدمات به بیماران در امر سلامت بهبود می‌یابد.

در ادامه دکتر سلیمانی شهردار فارسان گفت: در راستای مصوبات ستاد بازآفرینی پایدار شهری پروژه پزشکان فارسان کلنگ زنی و با تجمیع پلاک‌هایی در بافت فرسوده انجام شد.

محمد صادق اسلامی اظهار داشت: این مجتمع با مجموع ۲۴ واحد تجاری و طی دو سال ساخته و افتتاح خواهد شد.در این راستا اگر پروژه‌ای دیگری نیز در بافت‌های فرسوده جهت انجام فعالیت اعلام آمادگی کنند شهرداری  55 درصد از عوارض شهرداری را به آن‌ها تخفیف خواهد داد.

این مطلبو از دست ندید!  آب دریاچه ارومیه پشت سدهاست