گروه: زنان
تاریخ: ۲:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومانی دولت به اشتغالزایی در کرمان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، شهباز حسن پور عصر پنجشنبه در جلسه هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی استان کرمان با مجمع نمایندگان این استان اضافه کرد: ضروری هست بیشترین استفاده از پرداختی صندوق کارآفرینی امید برای اشتغالزایی در استان کرمان باشد.وی اهتمام کرد: قسمت خصوصی استان کرمان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، شهباز حسن پور عصر پنجشنبه در جلسه هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی استان کرمان با مجمع نمایندگان این استان اضافه کرد: ضروری هست بیشترین استفاده از پرداختی صندوق کارآفرینی امید برای اشتغالزایی در استان کرمان باشد.
وی اهتمام کرد: قسمت خصوصی استان کرمان ضروری هست خود سهام شرکت گل گهر و مس سرچشمه را خریداری کند تا ثروت از این استان بیرون نشود و اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی این استان مقدمات آن را آماده کند.

وی با اظهار اینکه اتاق بازرگانی ضروری هست دید وسیعتری نسبت به مسائل کشور دارا باشد گفت: حجم نمایشگاه توانمندی های استان کرمان در اکثر از ۳۰ کشور وجود دارد و کشور مصر یکی از خوب ترین حجم ها را برای این فعالیت دارد که برای استان کرمان ارز آوری مطلوبی خواهد داشت.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نمایشگاه توانمندی های استان کرمان علاوه بر این ضروری هست در استان ها برگزار گردد تا تمام کشور با توانمندی های این استان آشنا گردند.
وی گفت: نفع تولیدات استان کرمان زیادتر هزینه مخارج معالجهی، خرید مصالح ساختمانی، سیاحتی، زیارتی و تفریحی می گردد و اینگونه پول از استان کرمان بیرون می گردد.
حسن پور گفت: سه میلیون نفر جمعیت استان کرمان برابر با پنج درصد از جمعیت کشور هست بنابراین با سرمایه گذاری روی این اشخاص میتوان جایگاه استان را در کشور ترقی بخشید.
وی با اظهار اینکه اتاق بازرگانی، صنعت ها، معادن و کشاورزی ضروری هست آلام استان کرمان را شناسایی کند اضافه کرد: این استان از بعضی پتانسیل ها من جمله پتروشیمی کشور بخشی نبرده هست.

خبرنگار: حامد سالاری ** انتشار یافتن دهنده: نجمه حسنی*
۷۴۲۰/۳۰۲۹