تاریخ: ۱۴:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

وی اضافه کرد: ارزشمند ترین ضعف خیلی از رسانه های استان مهارتی نبودن آنهاست و لازم هست این نقیصه را با تعلیم جبران کنیم. وی با اشاره به ضرورت داشتن نگاه علمی و اجتناب از سیاست زدگی در اطلاع رسانی از طریق رسانه ها، اضافه کرد: به ارتباطات رسانه ای وآموزش های مهارتی رسانه معتقد […]

وی اضافه کرد: ارزشمند ترین ضعف خیلی از رسانه های استان مهارتی نبودن آنهاست و لازم هست این نقیصه را با تعلیم جبران کنیم.

وی با اشاره به ضرورت داشتن نگاه علمی و اجتناب از سیاست زدگی در اطلاع رسانی از طریق رسانه ها، اضافه کرد: به ارتباطات رسانه ای وآموزش های مهارتی رسانه معتقد هستیم و در این مورد بویژه در راستای تعلیم خبرنگاری موبایلی،خبرنگاری پژوهشی و مهارتی و خبرنگاری میدانی با حوزه معاونت تعلیمی جهاد دانشگاهی اقدام کرده ایم.

**رویکرد علمی و مهارتی صرفا راز موفقیت رسانه هاست
**رویکرد علمی و مهارتی صرفا راز موفقیت رسانه هاسترییس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز قزوین نیز در این دیدار درکنار تبریک سالروز ایجاد خبرگزاری ایسنا،گفت: رویکرد علمی و مهارتی این خبرگزاری در بازتاب خبر ها دانشگاهی و جامعه زیاد مطلوب و مطلوب هست و امید داریم کماکان شاهد استمرار این جریان باشیم.

وی با اظهار اینکه هر رسانه ای را نمی گردد رکن چهارم دموکراسی دانست،افزود: لازم هست جهت های علمی و مهارتی و رویکرد شغل ای در یک رسانه قوی و پررنگ باشد تا این عنوان بر آن رسانه اطلاق گردد.
خبرگزاری ایسنا یا خبرگزاری دانشجوهای ایران در سال ۷۸ ایجاد شده هست.
۶۱۰۱*۳۰۱۳
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادی

این مطلبو از دست ندید!  حیرت های خلقت، الهام بخش مهندسین پروازی گردید/ ساخت پهباد بدون نیروی برق