تاریخ: 15:11 :: 2019/07/17

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، رئیس اداره محیط زیست شهرستان دشتستان گفت: این فعال محیط زیست در رویارویی با افرادی قصد آتش زدن چند اصله درخت کنار را داشتند به آن‌ها تذکر داد، اما پس از اینکه آنان آتش زدن درختان را ادامه دادند، از آن‌ها تصویربرداری کرد. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، رئیس اداره محیط زیست شهرستان دشتستان گفت: این فعال محیط زیست در رویارویی با افرادی قصد آتش زدن چند اصله درخت کنار را داشتند به آن‌ها تذکر داد، اما پس از اینکه آنان آتش زدن درختان را ادامه دادند، از آن‌ها تصویربرداری کرد.

صادق پورسالم افزود: این فعال محیط زیستی هنگام تصویربرداری، به دست تخریب کنندگان طبیعت مجروح شد.

وی ادامه داد: پس از انتقال این فرد به درمانگاه برای درمان، برادر یکی از ضاربان با حضور در مرکز درمانی با چاقو به رئیس انجمن دوست‌داران طبیعت سعدآباد حمله ور شد و از ناحیه پا فعال محیط زیستی را دوباره مجروح کرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتستان بیان کرد: هم اکنون این فعال محیط زیست برای ادامه درمان به شیراز منتقل و حال عمومی وی مطلوب گزارش شده است.

پور سالم یادآور شد: در این زمینه موضوع به شورای تامین شهرستان دشتستان اطلاع رسانی شده تا پیگیری‌های لازم در این زمینه صورت گیرد.

منبع: ایرنا