تاریخ: ۱۳:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
تخریب دو برج انتقال برق و اعدام چهار عراقی توسط داعش

گروه تروریستی داعش که شهر موصل، پایتخت کذایی خود را در شمال عراق از دست داده، اقدامات ضدامنیتی خود در دیگر نقاط عراق را افزایش داده است.  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، داعش در ادامه اقدامات خرابکارانه، اعلام کرد که دو دکل بزرگ انتقال برق در استان دیالی […]

گروه تروریستی داعش که شهر موصل، پایتخت کذایی خود را در شمال عراق از دست داده، اقدامات ضدامنیتی خود در دیگر نقاط عراق را افزایش داده است. 

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، داعش در ادامه اقدامات خرابکارانه، اعلام کرد که دو دکل بزرگ انتقال برق در استان دیالی در ناحیه حمرین را منفجر و ساقط کرده است.

این اقدام بیش از آنکه اقدامی نظامی محسوب شود، صرفا اقدامی در جهت مبارزه مستقیم با مردمی است که داعش ادعا دارد برای نجات آنان می‌جنگد؛ اقدامی که خلاف صریح ادعاهایش است.

همزمان این گروه تکفیری با انتشار تصویری از چهار عراقی که آنان را «جاسوسان پیشمرگه» خواند، اعلام کرد که آنان را اعدام کرده است.

پیشمرگه نیروی نظامی کردستان عراق است.

داعش تصاویر اعدام این چهار نفر را که دو به دو و در دو مکان متفاوت اعدام شدند، منتشر کرد. هر چهار نفر با شلیک گلوله از پشت سر و از فاصله نزدیک اعدام شدند.

این گروه تروریستی همچنین اعلام کرد که روز گذشته نیز دو نیروی پیشمرگه را در شرق تکریت با گلوله‌تک‌تیراندازان از پای در آورده است.