گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۵۲ :: ۱۳۹۸/۰۴/۰۲

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، غلامرضا فرخی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: در طرح تجهیز چهار اثر تاریخی این استان به سامانه فروش بلیت الکترونیک ،آثار تاریخی، از جمله باغ شاهزاده ماهان، ارگ تاریخی بم، حمام زنانه و مردانه گنجعلیخان مجهز […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، غلامرضا فرخی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: در طرح تجهیز چهار اثر تاریخی این استان به سامانه فروش بلیت الکترونیک ،آثار تاریخی، از جمله باغ شاهزاده ماهان، ارگ تاریخی بم، حمام زنانه و مردانه گنجعلیخان مجهز به زیرساخت فروش بلیت الکترونیکی شدند.

وی با بیان اینکه این آثار تاریخی در ردیف پربازدید‌ترین جاذبه‌های تاریخی استان کرمان قرار دارند، افزود: بزودی سامانه فروش بلیت الکترونیکی در روستای تاریخی میمند نیز راه اندازی می‌شود.

فرخی با اشاره به اینکه افزایش سطح خدمات به لحاظ کمی و کیفی برای گردشگران داخلی و خارجی در دستور کار این اداره کل قرار دارد، تصریح کرد: الکترونیکی کردن بلیت اماکن تاریخی پربازدید این استان نیز اقدامی در این راستا بوده است.

وی با بیان اینکه پیش از این فروش بلیط به صورت دستی انجام می‌شد که علاوه بر استفاده از نیروی انسانی، رضایت مندی کافی برای گردشگران نیز ایجاد نمی‌کرد، گفت: راه اندازی این سامانه صحت و سلامت کار را ارتقا می‌دهد و باعث افزایش سطح ارائه خدمات به گردشگران می‌شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، گفت: راه اندازی سامانه فروش بلیت الکترونیک اقدام بسیار خوبی است و امیدواریم این سامانه بزودی در تمامی بنا‌های تاریخی استان نیز راه اندازی شود.