تبلیغات و رپورتاژ در راهنمای سفر من

0
اشتراک

تبلیغات و رپورتاژ در راهنمای سفر من

 سفارش تبلیغات و رپورتاژ در “راهنمای سفر من”

مقدمه

ما در این مطلب به تبلیغات و رپورتاژ در سایت راهنمای سفر من خواهیم پرداخت . در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

تبلیغات و رپورتاژ در رسانه های اینترنتی نسبت به تبلیغات و رپورتاژ سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات و رپورتاژ موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

تبلیغات حوزه گردشگری


با توجه به موضوع گردشگری سایت و تمرکز و توجه ویژه به جاذبه های گردشگری ایران ، هتل ها ، صنایع دستی ، غذاهای محلی ، خبرهای گردشگری ، دانستنی های گردشگری و موضوعات مختلف دیگر در این زمینه ، تبلیغات و رپورتاژ در این سایت می تواند برای کسب و کارهای مرتبط با موضوع بسیار مفید بوده و نتایج خوبی را در بر داشته باشد.


تبلیغات هدفمند

دست اندرکاران  سایت “راهنمای سفر من” نیز با توجه به رسالت و ماموریت سازمانی خود ، در پی کسب سودهای کلان و درآمدهای آنچنانی نبوده و رویکردی تجاری نداشته و فقط جهت جبران هزینه های سایت این بخش را راه اندازی کرده اند. بالتبع هزینه های تبلیغات و رپورتاژ در راهنمای سفر من نسبت به سایت های مشابه خیلی پایین تر بوده و برای مشتریان جذابتر خواهد بود.

۱- نمونه ای از رپرتاژ سایت سالیان سفر در راهنمای سفر من

https://mytourguide.ir/%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%DB%8C%D8%B4/

در “ارزانترین هتل های کیش” اومده جایگاه اول گوگل

۲- نمونه دوم:

https://mytourguide.ir/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86/

در “وقت سفارت انگلستان” اومده جایگاه سوم گوگل

شرایط عمومی پذیرش تبلیغات :

۱- «راهنمای سفر من» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «راهنمای سفر من» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان تبلیغات و رپورتاژ های مندرج ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

۲- راهنمای سفر من در رد یا قبول تبلیغات و رپورتاژ ها مختار است.

انواع تبلیغات :

  1. بنرهای تصویری (  ۱۲۰*۶۰۰ – ۱۲۰*۲۴۰ )
  2. تبلیغ متنی تصویردار (لینک فالو)
  3. تبلیغ متنی (لینک فالو)
  4. رپرتاژ آگهی (غالب مطالب ما اگر یونیک باشند در کمتر از دقیقه به صفحه اول گوگل می آیند)
  5. و …

در صورت تمایل به سفارش  آگهی و اطلاع از تعرفه های تبلیغات و رپورتاژ سایت، می توانید از طریق روش های زیر اقدام نمایید :

  • شماره تماس و واتساپ : 09302014168
  • در صورت عدم پاسخگویی در واتساپ و تلگرام پیام بدهید

در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد!!!

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.