تاریخ: 22:51 :: 2019/10/21
تبلیغات و رپورتاژ در راهنمای سفر من

 سفارش تبلیغات و رپورتاژ در “راهنمای سفر من” مقدمه ما در این مطلب به تبلیغات و رپورتاژ در سایت راهنمای سفر من خواهیم پرداخت . در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به […]

 سفارش تبلیغات و رپورتاژ در “راهنمای سفر من”

مقدمه

ما در این مطلب به تبلیغات و رپورتاژ در سایت راهنمای سفر من خواهیم پرداخت . در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

تبلیغات و رپورتاژ در رسانه های اینترنتی نسبت به تبلیغات و رپورتاژ سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات و رپورتاژ موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

تبلیغات حوزه گردشگری


با توجه به موضوع گردشگری سایت و تمرکز و توجه ویژه به جاذبه های گردشگری ایران ، هتل ها ، صنایع دستی ، غذاهای محلی ، خبرهای گردشگری ، دانستنی های گردشگری و موضوعات مختلف دیگر در این زمینه ، تبلیغات و رپورتاژ در این سایت می تواند برای کسب و کارهای مرتبط با موضوع بسیار مفید بوده و نتایج خوبی را در بر داشته باشد.


تبلیغات هدفمند

دست اندرکاران  سایت “راهنمای سفر من” نیز با توجه به رسالت و ماموریت سازمانی خود ، در پی کسب سودهای کلان و درآمدهای آنچنانی نبوده و رویکردی تجاری نداشته و فقط جهت جبران هزینه های سایت این بخش را راه اندازی کرده اند. بالتبع هزینه های تبلیغات و رپورتاژ در راهنمای سفر من نسبت به سایت های مشابه خیلی پایین تر بوده و برای مشتریان جذابتر خواهد بود.

۱- این رپرتاژ به جایگاه اول گوگل آمده است.

استخدام تور لیدر در اروپا

تور لیدر فارسی زبان در کلیه شهرهای اروپا

 

۲- نمونه دوم:

ویزای انگلستان برای ایرانیان

در “وقت سفارت انگلستان” اومده جایگاه دوم گوگل

شرایط عمومی پذیرش تبلیغات :

۱- «راهنمای سفر من» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «راهنمای سفر من» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان تبلیغات و رپورتاژ های مندرج ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

۲- راهنمای سفر من در رد یا قبول تبلیغات و رپورتاژ ها مختار است.

 

انواع تبلیغات :

  1. بنرهای تصویری (  ۱۲۰*۶۰۰ – ۱۲۰*۲۴۰ )
  2. تبلیغ متنی تصویردار (لینک فالو)
  3. تبلیغ متنی (لینک فالو)
  4. رپرتاژ آگهی (غالب مطالب ما اگر یونیک باشند در کمتر از دقیقه به صفحه اول گوگل می آیند)
  5. و …

در صورت تمایل به سفارش  آگهی و اطلاع از تعرفه های تبلیغات و رپورتاژ سایت، می توانید از طریق روش های زیر اقدام نمایید :

 

  • شماره تماس : ۰۹۲۲۴۰۱۱۳۶۲
  • آدرس پست الکترونیکی :admin@mytourguide.ir

 

  • در صورت عدم پاسخگویی با پیامک درخواست دهید و یا به اکانت تلگرامی و واتساپی شماره اعلام شده پیام دهید.

در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد!!!