تاریخ: ۲۳:۳۹ :: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶

سفارش تبلیغات در “راهنمای سفر من” در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا […]

سفارش تبلیغات در “راهنمای سفر من”

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.


با توجه به موضوع گردشگری سایت و تمرکز و توجه ویژه به جاذبه های گردشگری ایران ، هتل ها ، صنایع دستی ، غذاهای محلی ، خبرهای گردشگری ، دانستنی های گردشگری و موضوعات مختلف دیگر در این زمینه ، تبلیغات در این سایت می تواند برای کسب و کارهای مرتبط با موضوع بسیار مفید بوده و نتایج خوبی را در بر داشته باشد.


دست اندرکاران  سایت “راهنمای سفر من” نیز با توجه به رسالت و ماموریت سازمانی خود ، در پی کسب سودهای کلان و درآمدهای آنچنانی نبوده و رویکردی تجاری نداشته و فقط جهت جبران هزینه های سایت این بخش را راه اندازی کرده اند. بالتبع هزینه های تبلیغات در راهنمای سفر من نسبت به سایت های مشابه خیلی پایین تر بوده و برای مشتریان جذابتر خواهد بود.

شرایط عمومی پذیرش تبلیغات :

۱- «راهنمای سفر من» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «راهنمای سفر من» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آگهی‌های مندرج ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم.

۲- راهنمای سفر من در رد یا قبول آگهی‌ها مختار است.

 

انواع تبلیغات :

  1. بنرهای تصویری (  ۱۲۰*۶۰۰ – ۱۲۰*۲۴۰ )
  2. تبلیغ متنی تصویردار (لینک فالو)
  3. تبلیغ متنی (لینک فالو)
  4. رپرتاژ آگهی (غالب مطالب ما اگر یونیک باشند در کمتر از دقیقه به صفحه اول گوگل می آیند)
  5. و …

در صورت تمایل به سفارش  آگهی و اطلاع از تعرفه های تبلیغاتی سایت، می توانید از طریق روش های زیر اقدام نمایید :

  • آیدی تلگرام : @rahanama
  • آدرس پست الکترونیکی : info@mytourguide.ir

در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد!!!