گروه: زنان
تاریخ: ۲۲:۲۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
تبعیض در بدنه ادارهی  استان گیلان محلی ندارد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از آستارا،    استاندار گیلان ظرفیت‌ حوزه‌های متفاوت این شهرستان مرزی را دیرینه دانست و اظهار داشت: پیوند دریا، طبیعت و مرز آبی و خشکی موهبتی هست که به هم تنیده شده و ضروری هست از این موهبت نهایت استفاده را ببریم.   وی با اشاره به موقعیت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از آستارا،  

 استاندار گیلان ظرفیت‌ حوزه‌های متفاوت این شهرستان مرزی را دیرینه دانست و اظهار داشت: پیوند دریا، طبیعت و مرز آبی و خشکی موهبتی هست که به هم تنیده شده و ضروری هست از این موهبت نهایت استفاده را ببریم. 

 وی با اشاره به موقعیت ممتاز و معروف شهرستان مرزی بندر آستارا در منطقه بیان کرد: پیوند مرز آبی و خشکی زمینه حمل و نقل ترکیبی را فراهم آورده هست که امید داریم با راه اندازی خط آهن آستارا – آستارا و خط آهن آستارا به رشت این امر ارزشمند را عملیاتی کنیم.

 

 

 استاندار گیلان با اظهار اینکه در بندرهای ضروری هست به تفکر ایجاد پردازش کالا، فرآوری و بسته بندی باشیم افزود: با دقت به وجود بندر و خط آهن در این شهرستان مرزی ضروری هست آستارا به‌عنوان یک پایانه لجستیک ملی و بین المللی مبدل گردد. 

 ویلاسازی اشخاص غیربومی‌‌‌ در گیلان سودی برای استان ندارد

سالاری با اشاره به توانمندی‌های بالقوه و بالفعل گیلان و به ویژه آستارا در حوزه گردشگری اظهار داشت:
 سالاری با اشاره به توانمندی‌های بالقوه و بالفعل گیلان و به ویژه آستارا در حوزه گردشگری اظهار داشت: در سطح استان برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای انجام شده و ضروری هست گفت ویلا‌سازی افراد غیربومی برای استان نفعی ندارد اما برای توسعه اشتغال در روستاها می‌توان طرح‌های هادی را مورد بازبینی قرار داد. 

 نماینده عالی دولت در استان گیلان با اظهار اینکه در شهرستان آستارا بایستی گردشگری ساحلی و دریایی ایجاد گردد ابراز داشت: برنامه ریزی مسئولان عالی استان و پشتیبانی از سرمایه‌گذاران در این قسمت ضروری هست.

 از مسئولان جوان و زنان در سطح عالی ادارهی استفاده خواهم کرد

سالاری با اظهار اینکه ما به دنبال ظرفیت‌ها هستیم و در استان گیلان تبعیض محلی ندارد گفت: دستور داده‌ام در بدنه ادارهی دستگاه‌های متفاوت اعمالی از جوانان و زنان مناسب استفاده گردد و به‌طور جدی این طریق و هدف را با قدرت دنبال می‌کنم. 

 وی با اظهار اینکه در رسیدگی به مشکلات مردم شهرستان‌های گیلان به مدیران دستور حضور در شهرستان‌ها داده شده هست اظهار داشت: مدیران کل بایستی به‌صورت جداگانه یک روز تام با سازگاری فرمانداری‌‌ها به شهرستان‌ها سفر کرده و صورتجلسه آن را به استانداری ارسال کنند.