گروه: زنان
تاریخ: ۱۴:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
تبدیل شعار شهر من، منزل من به فرهنگ شهر ما، منزل ما/پارکینگ بجنورد تشخیص تکلیف شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از عصر اترک، محمد رضا صالحی، استاندار خراسان شمالی در مراسم تکریم و معارفه شهردار بجنورد گفت: حاضر بودن بنده در این مراسم پشتیبانی از مردم سالاری هست زیرا شهرداران، منتخبان غیر مستقیم مردم هستند. صالحی در ادامه شهرداران استان را بیننده […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از عصر اترک، محمد رضا صالحی، استاندار خراسان شمالی در مراسم تکریم و معارفه شهردار بجنورد گفت: حاضر بودن بنده در این مراسم پشتیبانی از مردم سالاری هست زیرا شهرداران، منتخبان غیر مستقیم مردم هستند.

صالحی در ادامه شهرداران استان را بیننده قرار داد و گفت: توقع هست که با برنامه راه این وظیفه را طی و دانش و آگاهی خود را به روز کنید علاوه بر این چیرهی های شهرداران موفق جهان را سر لوحه کار خود قرار دهید.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت ایجاد محدوده شاداب و آرام در سطح شهر ها با همکاری و همکاری شهروندان، اهتمام کرد: شهرداران برای زیباسازی سیمای شهری شهرهای خود تا انتهاء دولت دوازدهم اهتمام داشته باشند.

وی علاوه بر این دوباره شهرداران و مردم را بیننده قرار داد و گفت: هدفگذاری به نوع ای باشد که باور شهروندان از شعار شهر من، منزل من به هدف فرهنگسازی شهر ما، منزل مبدل شود.

صالحی از شهرداران تازه استان درخواست کرد: جنبه پارکینگ در مجتمع سازی ها، ایجاد پارکینگ های عمومی در سطح شهرها علاوه بر این ایجاد شهر الکترونیک در فرمان کار شهرداران قرار گیرند.

وی علاوه بر این گفت: شهردار تازه بجنورد مبحث پروژه پارکینگ طبقاتی تقاطع مخابرات بجنورد را سراغ گرفتن کند تا پایان، تشخیص تکلیف شود.

وی علاوه بر این بر جذب سرمایه گذاران برای قوی کردن و رونق عمرانی شهر و محافظت امنیت سرمایه آنها نیز تاکید کرد.

افزون بر این، استاندار خراسان شمالی اهتمام کرد: شهرداران از اتخاذ تصمیم های سلیقه ای پرهیز کنند و انتخاب مشاوران و معاونان قوی علاوه بر این بهره گیری از خرد جمعی را در فرمان کار خود قرار دهند.

وی علاوه بر این بیان کرد: شهرداران در چهارچوب قانون اقدام کنند و نظارت دقیق پولی بر بودجه شهرداری ها داشته باشند.

صالحی علاوه بر این به شهردار تازه بجنورد ایده کرد: برای اداره ترافیک و کم شدن آلودگی هوا و کم شدن استفاده بنزین در بجنورد از وزارت نفت تقاضا گردد تا اتوبوس هایی را به شهرداری بجنورد تعلق دهند تا این اتوبوس ها در قسمتی از مسیرهای این شهر به کار گرفته گردند تا رفت و آمد خودروهای شخصی در این راه حذف شوند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از عصر اترک، مهدی محمدی، ریاست شورای شهر بجنورد نیز در این نشست گفت: از شهردار بجنورد خواستار هستیم که بر مبنای انضباط، شفافیت، تحقق سود پیوسته برای شهرداری و پیشرفت متوازن شهری گام بردارد و اقدام کند.

وی علاوه بر این سفارش کرد: شهردار بجنورد به اتمام پروژه های ناتمام و جاذبه سازی برای این شهر اهتمام بورزد.

انتهای پیام/