گروه: شغل
تاریخ: ۱۴:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
تاکید استانداربر لزوم ایجاد زمینه برای ایجاد اشتغال پایدار در هشترود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، مجید خدابخش روز جمعه در بازدید از طرح های عمرانی و صنعتی هشترود افزود: اجرای طرح های عمرانی و توجه به بخش صنعتی و تولیدی در منطقه علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار موجب توسعه اقتصادی و اجتماعی می شود.وی ادامه داد: اولویت دولت تدبیر و امید […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، مجید خدابخش روز جمعه در بازدید از طرح های عمرانی و صنعتی هشترود افزود: اجرای طرح های عمرانی و توجه به بخش صنعتی و تولیدی در منطقه علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار موجب توسعه اقتصادی و اجتماعی می شود.
وی ادامه داد: اولویت دولت تدبیر و امید حل مشکلات بنگاه های اقتصادی، بخش های تولیدی و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
وی اضافه کرد: در صورت اتمام طرح پایاب سد سهند در هشترود و نیز تکمیل و تجهیز شهرک پروفسور هشترودی، زمینه مناسبی برای اشتغال و جذب جوانان فارغ التحصیل دانشگاهی در این شهرستان فراهم می شود.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین در بازدید از روند اجرایی آزاد راه مراغه- هشترود گفت: این طرح بزرگ ملی به طول ۱۱۰ کیلومتر با سرمایه گذاری ۴۰ درصدی بانک سپه و ۶۰ درصدی دولت در ۶ قطعه و با بیش از ۶ هزار میلیارد ریال در حال احداث است.
وی اضافه کرد: با توجه به روند اجرایی این طرح بزرگ ملی، ۵۰ کیلومتر از آن تا پایان سال ۹۷ و سایر قطعات و بخش های آن نیز تا پایان سال ۹۸ به اتمام خواهد رسید.
استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان استانی در سفر به هشترود، از طرح آزادراه مراغه- هشترود، سد سهند، شرکت کشت و صنعت خورشید آذربایجان و طرح احداث پالایشگاه تولید قیر در شهرک صنعتی پروفسور هشترودی این شهرستان بازدید کردند.
شهرستان هشترود با وسعت یک هزار و ۹۹۰ کیلومتر مربع در ۱۲۰ کیلومتری تبریز واقع است.
خبرنگار:جلیل دین محمدی*** انتشار: عیسی عطاپور
۷۴۸۷/۳۰۷۷