تاریخ: ۱۵:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
تاکیدمعاون استاندارگیلان برلزوم کم شدن تولیدزباله و تفکیک از مبداء

وی در ادامه با اشاره به اعمال طرح سیستم یکپارچه اداره املاک کشور (سیماک ) در استان به عنوان تستی کشور گفت: با دقت به استعداد ها و اطلاعاتی که این طرح می دهد، نقش موثری در جلوگیری از مفاسد و رانت دارد.شعبانپور با تاکید بر این که این طرح ضروری هست در سراسر استان […]

وی در ادامه با اشاره به اعمال طرح سیستم یکپارچه اداره املاک کشور (سیماک ) در استان به عنوان تستی کشور گفت: با دقت به استعداد ها و اطلاعاتی که این طرح می دهد، نقش موثری در جلوگیری از مفاسد و رانت دارد.
شعبانپور با تاکید بر این که این طرح ضروری هست در سراسر استان اعمالی گردد از مدیرکل شهری استانداری گیلان خواست تا تکالیف شهرها را در ارتباط با این طرح مشخص کند.
**

وی با اشاره به گردشگر پذیر بودن استان بر ضرورت اعمال دولت اکترونیک تاکید و گفته بود: در دولت الکترونیک و شهر هوشمند زیرساخت هایی نیاز داریم که این زیر ساخت ها منحصرا در حوزه اداره شهری نیست و بایستی همه دستگاه های مربوط با حوزه اداره شهری مشارکت کنند.
وی با اشاره به ورود ۳۶ میلیون گردشگر در سال به استان اهتمام کرد: قرار بود در سال ۹۵ صنعت گردشگری در گیلان پیشرو باشد و از مسیر صنعت گردشگری به درامد پیوسته برسیم.
شهردار رشت با اشاره به حجم های گردشگری گیلان گفت: این حجم مجالی برای بهره گرفتن از این صنعت هست.
وی با اشاره به وجود حوزه گردشگری در شهرداری ها اهتمام کرد: تفاهم نامه ها با ارگان های گردشگری امضا شده که در بعضی استان ها پژوهشگر شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  زبان قصه، زبانی هست برگرفته از فطرت آدم ها و دوست داشتن قصه ها

شهردار رشت علاوه بر این برای کم شدن آشغال در شهرها گفت: اگر قرار هست ، نیروگاه آشغال سوزی همچون همه شهرهای مترقی جهان برخوردار باشیم ، آشغال ها نباید از شهرها بیرون گردند.

** گیلان تستی طرح سیماک
** گیلان تستی طرح سیماک مدیرکل پست گیلان نیز با اظهار اینکه این استان تستی دو طرح سیستم یکپارچه اداره املاک کشور( سیماک ) و سیستم آدرس یکسان و نرمال ملی ایرانیان (جی نف ) در کشور گفت: از اول مهرماه سال سابق این پروژه در حال انجام هست.

**
آ
خبرنگار: مریم سلیمانی** انتشار یافتن دهنده:بابایی
۷۲۹۶ /۶۰۳۰