گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۴۰ :: ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
تازه ترین خبر ها حوزه تئاتر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، نمایشنامه‌خوانی «نوستالژی» به نویسندگی و کارگردانی سیدمصطفی موسوی منش، شنبه ۲۶ آبان ماه ماه، ساعت۲۱:۳۰ در تماشاخانه مهرگان خوانش می گردد. این نمایشنامه داستان زندگی زنی به اسم سحر هست که بعد از دو بار ازدواج ناموفق درگیر مشکلاتی در زندگی خود می گردد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، نمایشنامه‌خوانی «نوستالژی» به نویسندگی و کارگردانی سیدمصطفی موسوی منش، شنبه ۲۶ آبان ماه ماه، ساعت۲۱:۳۰ در تماشاخانه مهرگان خوانش می گردد.
این نمایشنامه داستان زندگی زنی به اسم سحر هست که بعد از دو بار ازدواج ناموفق درگیر مشکلاتی در زندگی خود می گردد و در این بین با زنی به اسم فهیمه آشنا شده و تجربه وی را در زندگی خود و گرفتن ارثیه خانوادگی به کار می‌برد.

*آمار تماشاگران تماشاخانه سنگلج در ۱۰ اجرای نخست آهسته با گل سرخ

این تماشاخانه تا ۲۰ آبان ماه ماه با اجرای نمایش «آهسته با گل سرخ» به کارگردانی هادی مرزبان میزبان ۱۷۷۵ تماشاگر بوده هست. برای این نمایش ۶۳۷ بلیط تمام بها (۴۲۲ بلیط ۴۰ هزار تومانی – ۱۱۹ بلیط ۳۰ هزار تومانی و ۹۶ بلیط ۲۵ هزار تومانی)، ۶۰۹ بلیط نیم بها (۲۸۷ بلیط ۲۰ هزار تومانی – ۱۵۱ بلیط ۱۵ هزار تومانی و ۱۷۱ بلیط ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی ) و ۴۶۱ بلیط میهمان عرضه شده که جمع گیشه ۱۰ روز فروش این نمایش ۳۵۱میلیون و ۴۳۰ هزار ریال ثبت شده هست.

«آهسته با گل سرخ» یک روز به اجرا در نخواهد آمد

*۳روز تا انتهاء مهلت ثبت اسم بخش تئاتر صحنه‌ای منطقه های و تجربه‌های اجرا

این مطلبو از دست ندید!  تغییر ساعت مراکز تفریحی و گردشگری ناژوان اصفهان در ماه مبارک رمضان

بنا بر درخواست شمار بسیاری از دانشجوهای دانشگاه‌ها، در ارتباط با عرضه مجوز نمایشنامه‌های چاپ گشته از سوی نویسنده، مترجم و یا ناشر ذیربط؛ زمان آغاز فرآیند بازنگری آثار بخش تئاتر صحنه‌ای منطقه های و تجربه‌های اجرای تئاتر دانشگاهی، آخرین زمان عرضه این مجوز سه روز دیگر می باشد. 

*امیرحسین رستمی و سوگل خلیق در «خروس لاری»

 امیرحسین رستمی و سوگل خلیق در نمایش «خروس لاری» به کارگردانی امید سهرابی به ایفای نقش می‌پردازند.
علاوه بر این پیش‌تر نیز نازنین بیاتی و الناز حبیبی از گروه بازیگران این نمایش معرفی‌شده بودند. نمایش «خروس لاری» به نویسندگی و کارگردانی امید سهرابی و به مجری برنامه ای نورالدین حیدری ماهر آذرماه سال جاری در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

* افتتاحیه نمایش «شیروانی داغ»
همزمان با مراسم افتتاحیه نمایش «شیروانی داغ» با بازی امیرعلی دانایی، مراسم اهدای پاداش خوب ترین بازیگر مرد پنجاه و هشتمین جشنواره قاره آسیا پاسیفیک به این بازیگر برای بازی در فیلم سینمایی آپاندیس٬ برگزار خواهد گردید.

این مراسم در افتتاحیه نمایش «شیروانی داغ» روز چهارشنبه ۳۰ آبان ماه در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر برگزار می‌شود.