گروه: بلیط
تاریخ: ۱۸:۲۸ :: ۱۳۹۸/۰۴/۱۷

صراط: اخیرا نیز خبر راه اندازی قطار مسافری تهران–آنکارا در رسانه ها منتشر شده است. این قطار چهارشنبه هفته جاری ۱۹ تیرماه با قیمت بلیت ۷۶۲ هزار تومان برای بزرگسالان و ۴۵۴ هزار تومان برای خردسالان راه اندازی می شود. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا چهارشنبه هفته جاری اولین قطار مسافری […]

صراط:

اخیرا نیز خبر راه اندازی قطار مسافری تهران–آنکارا در رسانه ها منتشر شده است. این قطار چهارشنبه هفته جاری ۱۹ تیرماه با قیمت بلیت ۷۶۲ هزار تومان برای بزرگسالان و ۴۵۴ هزار تومان برای خردسالان راه اندازی می شود.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا چهارشنبه هفته جاری اولین قطار مسافری تهران-آنکارا ساعت ۲۱:۵۰ از تهران به مقصد آنکارا حرکت خواهد کرد تا از این به بعد شاهد حرکت یک قطار مسافری از تهران به سمت آنکارا در چهارشنبه هر هفته باشیم که این حرکت همزمان از آنکارا به سمت تهران نیز خواهد بود. مسیر حرکت قطار تهران-آنکارا از تهران به سمت تبریز، مرز رازی، کاپی کوی (مرز ایران-ترکیه) و دریاچه وان خواهد بود و پس از آن مسافران با کشتی به آن سوی دریاچه انتقال خواهند یافت و به وسیله قطار طرف ترکیه ای به آنکارا می رسند و مدل قطارهای مسافری تهران-آنکارا، ۴ تخته خواهد بود و شرایط این سفر به گونه ای است که از تهران تا وان قطارهای شرکت حمل و نقل ریلی رجا و پس از دریاچه وان قطارهای طرف ترکیه ای مسافران را به سمت آنکارا منتقل می کنند.

این مطلبو از دست ندید!  تشدید نظارت بر فروش بلیت در پایانه‌های مسافربری البرز

براساس اطلاعاتی که از شرکت حمل و نقل ریلی رجا در اختیار ایسنا قرار گرفته، تمامی متقاضیان سفر از تهران به مقصد آنکارا در حال حاضر می توانند از طریق دفاتر مجاز فروش بلیت قطار که لیست آن در سایت شرکت حمل و نقل ریلی رجا و در قسمت روش های تهیه بلیت آمده، اقدام به خریداری بلیت کنند. همچنین طی ۴۸ ساعت آینده امکان خرید اینترنتی بلیت از طریق سایت رجا امکان پذیر خواهد بود.

قیمت بلیت قطار در حال حاضر برای بزرگسالان معادل ۷۶۲ هزار و ۲۰۰ تومان و برای خردسالان معادل ۴۵۴ هزار و ۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده، اما با توجه به اینکه بلیت این قطار براساس قوانین بین المللی راه آهن های خاورمیانه CMO بوده و بر مبنای یورو است، قیمت بلیت برای مسافران مطابق قیمت روز یورو محاسبه شده و رقم ثابتی ندارد. مسافران از طریق شماره تماس ۱۵۳۹ و یا مراجعه به مراکز مجاز فروش بلیت می توانند نسبت به کسب اطلاعات هرچه بیشتر اقدام کنند.