گروه: ورزش
تاریخ: ۱۸:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹

  به این سبب اینکه فروزان پنالتی زده و اگر گل می گردید برای طرفداران پرسپولیس سنگین بود. پیش از بازی تفکر نمی کردم پنالتی گردد و فروزان بخواهد بزند. وی اضافه کرد: آن روز مقابل پرسپولیس بازی داشتیم، در دستاورد تصمیمی که گرفتم این هست که هیچ وقت در دوران سرمربیگری ام سنگربانی را […]

  به این سبب اینکه فروزان پنالتی زده و اگر گل می گردید برای طرفداران پرسپولیس سنگین بود. پیش از بازی تفکر نمی کردم پنالتی گردد و فروزان بخواهد بزند.
وی اضافه کرد: آن روز مقابل پرسپولیس بازی داشتیم، در دستاورد تصمیمی که گرفتم این هست که هیچ وقت در دوران سرمربیگری ام سنگربانی را برای پنالتی زدن انتخاب نکنم بخصوص تیمی که بخواهد در آیند حریف آن بازیکن باشد در دستاورد از همه طرفداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم. آ آن روز من از طرفداران پارس جنوبی عذرخواهی کردم. هرچه در فوتبال داریم از وجود طرفداران هست از هنگامی که متوجه گردیدم طرفداران از پنالتی محسن فروزان ناراحت گردیدند تصمیم گرفتم عذرخواهی کنم.
به سبب اینکه در دو بازی سابق دستاورد را واگذار کرده ایم در بازی فردا انتحاری بازی می کنیم.
تارتار در مورد دو بازی سابق که مقابل تیم های فولاد و پرسپولیس دستاورد را واگذار کرده اند، اظهار داشت: شما مطمئن باشید ما در دو بازی سابق کم شانس بوده ایم. هنگامی ضروری هست دلواپس تیم باشیم که تیممان مطلوب بازی نمی کند و در زمین انسجام قدر کفایت را ندارد در بازی مقابل فولاد از انجایی که در روز مرسومی مان بودیم می توانستیم بازی را ببریم و موقعیت های فراوانی را از دست دادیم. مقابل پرسپولیس هم خوب ترین تیم دو سال سابق ایران هست مطلوب بازی کردیم.
وی  پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد اینکه فروزان پس از بازی پرسپولیس گفت در تمرین های همیشه پنالتی زدن را تمرین می کند و چگونه می گویید که انتخاب فروزان بعنوان پنالتی خانم تیم اتفاقی بوده هست، اهتمام کرد: ما هفتگی تمرین پنالتی زدن می کنیم ولی به سبب بارندگی که در شهر جم وجود داشت و ما قصد داشتیم که زمینمان در آن منطقه خراب نشود در هفته قبل اصلا تمرین پنالتی زدن نداشتیم. در سابق محسن جزو بازیکنانی بوده که مطلوب پنالتی می زده و من به او گفته بودم اگر در یک بازی دو بر صفر جلو باشیم به او اذن می دهم که پنالتی بزند.
تارتار در مورد اینکه آیا این تیم در دوبازی سابق مقابل فولاد و پرسپولیس انتحاری بازی کرده هست یا خیر، گفت: مقابل این دو تیم انتحاری بازی نکرده ایم. صحیح هست که ما در دو بازی سابق امتیازی را اکتساب نکرده ایم ولی قصد داریم که فردا مقابل نفت سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم هرچند نفت تیم پرافتخاری هست و بازیکنان باتجربه ای دارد.