تاج: نتیجه پرونده ایران و عربستان آنقدر خوب است که باورمان نمی‌شود

0
اشتراک

تاج: نتیجه پرونده ایران و عربستان آنقدر خوب است که باورمان نمی‌شود

 مهدی تاج رئیس‌فدراسیون فوتبال این روزها حسابی تحت فشار است. از یک سو ماجرای کارلوس کی‌روش، تیم ملی و اختلاف با باشگاه‌هاست و از سوی دیگر اشتباهات متعدد داوری در مسابقات لیگ است. ماجراهای دیگری هم وجود دارد که باعث شده انتقاد به فدراسیون فوتبال بیشتر شود. تاج در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد که گزیده‌ای از صحبت‌های وی در ادامه می‌آید:
*هدف ما صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است و اگر می‌خواهیم به این هدف برسیم، باید طبق برنامه‌های گذشته که کی‌روش ارائه کرده کار کنیم. اگر بخواهیم برنامه‌های تیم ملی را با فیفای پیش ببریم، کار برای ما خیلی سخت خواهد شد. اگر قرار به پیش رفتن با آن برنامه باشد، باید سه روز پیش از بازی با قطر تمرینات را آغاز کنیم و اردو بزنیم که کارمان سخت می‌شود. بعد از آن هم برای بازگشت از قطر به تهران برای بازی با چین پنج روز وقت داریم که کار خیلی سخت‌تر می‌شود.
*اشتباهات داوری همیشه هست، اما هفته گذشته بدتر بود. داورانی که اشتباه می‌کنند با محرومیت مواجه می‌شوند، اما هیچ عمدی در کار نیست و اشتباهات هم سهوی بوده است.
*علیرضا اسدی چندی پیش به سوئیس رفته بود و برای پرونده ایران و عربستان در دادگاه عالی ورزش (CAS) شرکت کرد. البته ما اجازه رسانه‌ای کردن این رأی را طبق بند ۱۴ رأیی که اعلام شده، نداریم. با این حال باید بگویم نتایج خیلی خوبی از این پرونده گرفته‌ایم که خودمان هم باورمان نمی‌شد نتیجه اینچنین شود.
*در خصوص مشکل استقلال در نقل و انتقالات ما دو نامه به فیفا ارسال نوشته‌ایم و باید بگویم کار بازگرداندن این رأی بسیار سخت است. در نامه‌ای که زده‌ایم، به فیفا گفته‌ایم استقلال پول بازیکن طلبکارش را پرداخت کرده، اما به دلیل تحریم‌ها مشکلی در این بین بوده است. مانند همان دو میلیون دلاری که فیفا نمی‌تواند به ما پرداخت کند و استقلال هم از آن پول از فدراسیون طلبکار است، در این ماجرا هم مشکل به وجود آمده و استقلال به همین دلیل نتوانسته پول طلبکارش را به موقع پرداخت کند. امیدواریم این مشکل حل شود، اما کار راحت نیست. اگر استدلال ما را قبول کنند رأی برمی‌گردد وگرنه این رأی بازگشتی ندارد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.