گروه: مجله
تاریخ: ۱۲:۴۶ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
تاثیر ویژه سایه ستاره سابق میلان بر حریف آینده ایران + عکس

– اخبار ورزشی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت  Sportrefresh کامبوج، کیسوکه هوندا از زمان پذیرفتن هدایت تیم ملی فوتبال کامبوج کنار فلیس دالماس ۳۱ ساله در سال ۲۰۱۸ میلادی سعی کرد تا سبک بازی موردنظرش را در این تیم اجرایی کند. این مسئله در […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت  Sportrefresh کامبوج، کیسوکه هوندا از زمان پذیرفتن هدایت تیم ملی فوتبال کامبوج کنار فلیس دالماس ۳۱ ساله در سال ۲۰۱۸ میلادی سعی کرد تا سبک بازی موردنظرش را در این تیم اجرایی کند. این مسئله در پیروزی کامبوج برابر پاکستان در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و ۲ بازی اخیر مرحله گروهی این رقابت‌ها با تیم‌های ملی هنگ‌کنگ و بحرین مشهود بود. کیسوکه هوندا به بازیکنانش القا کرده که از حریفان خود هراسی نداشته باشند و در تمام طول بازی مبارزه کنند و تسلیم نشوند.

بر اساس این گزارش، کیسوکه هوندا خطاب به کامبوجی‌ها می‌گوید: نمی‌خواهم درباره اشتباهات شما حرفی بزنم اما اگر بخواهید به اتفاق هم ترس از بازی داشته باشید، عصبانی می‌شوم. شما خوب پیش می‌روید و کامبوج در حال تغییر است. این تیم آینده شما است.

دستور کیسوکه هوندا  بسیار مهم است زیرا می‌خواهد حافظه بازیکنان کامبوج همیشه از یک بازی برای بازی دیگر هوشیار باقی  بماند. ۵۰ هزار تماشاگر در بازی روز گذشته برابر بحرین با وجود شکست یک بر صفر خانگی به تشویق هوندا و فریاد زدن نام او پرداختند. این نشان دهنده این است که او برای توسعه فوتبال کامبوج دست به هر تلاشی می‌زند.

این مطلبو از دست ندید!  عکس/ حرکت نمادین کاروان اسرای کربلا در قم‎

تیم ملی فوتبال کامبوج در سومین بازی خود روز ۱۸ مهر ماه سال جاری در ورزشگاه آزادی تهران میهمان ایران است.

سرمربی کامبوج: بازی با ایران عالی است چون برابر بهترین‌ها بازی می‌کنیم