گروه: شغل
تاریخ: ۱۴:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
بیمارستان نیمه کاره باغملک تاپایان امسال به اتمام خواهد رسید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از   باغملک نیوز، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در جلسه شورای اداری باغملک در جمع مسئولان استانی و مدیران باغملک سفرهای استانی خود را گامی برای محسوس تر تجربه کردن مشکلات شهرستان ها و استفاده از نظرات مردم عنوان کرد و […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  باغملک نیوز، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در جلسه شورای اداری باغملک در جمع مسئولان استانی و مدیران باغملک سفرهای استانی خود را گامی برای محسوس تر تجربه کردن مشکلات شهرستان ها و استفاده از نظرات مردم عنوان کرد و افزود: هرچه با اطلاعات بیشتر تصمیمی برای رفع معضلات شهرستان ها گرفته شود نتایج جامع تر و باخطای کمتری حاصل خواهد شد.

وی با بیان اینکه به توصیه فرماندار عمل کردیم و مدیران مد نظر فرماندار را دعوت کردیم تا پاسخگوی فعالیت های حوزه مدیریت خود باشند، گفت: در بحث مدیریت آب، برنامه این بود که یک سری مناطق محروم که در مسیر کارون هستند، کارهایی انجام شود که خیر جمعی در آن باشد و‌دغدغه استان در آن در نظر گرفته شود.

شریعتی بیان کرد: مشکل آب و فاضلاب استان را برای رئیس جمهور تشریح دادم و به مقام معظم رهبری منتقل کردم، بنابر قول رییس جمهور اقداماتی برای رفع مشکلات آب شرب استان انجام شد. در مصوبه دولت بند اول جهت بررسی و ‌رفع مشکلات استان، آب غدیر روند اجرایی به خود خواهد گرفت که ۱۰ هزار و ۲۰۰میلیارد تومان اعتبار لازم التامین برای این پروژه است. همچنین برای این پروژه اوراق مشارکتی به وزارت نیرو دادیم.

 

مصوبات استان خوزستان خارج از نوبت در هیات دولت رفع می شوند

شریعتی اظهار داشت: مصوبات استان خوزستان خارج از نوبت در هیات دولت رفع می شوند و دولت نیز متعهد به این امر است. حق این مردم نیست که آب شیرین داشته باشند اما تشنه بمانند. بحث دوم زیرساخت ها، راه ها بود و من بر این امر فشار آوردم و ‌حساس بودم، آن هم به دلیل رخداد تصادفات متعدد جاده ای بود که در این زمینه برای باغملک ‌فعالیت هایی در حال صورت گرفتن است و‌بزودی پیمانکار نیز مشخص خواهد شد. اما فعالیت ها به صورتی نباشد که مانع از فعالیت های اقتصادی توسط ماشین های سنگین شود.

 

اعتبارات خوزستان دو برابر سال گذشته رشد داشته است

استاندار خوزستان تصریح کرد: امسال وضعیت اعتبارات ما بسیار مناسب تر از سال گذشته است به عبارتی می توان گفت که  دو برابر سال گذشته رشد داشته است و‌تخصیص سه برابر سال گذشته خواهد بود که با این حساب در شبکه های آب شهری نیز ورود خواهیم کرد

 

پروژه جاده باغملک به صیدون به مناقصه گذاشته می شود

شریعتی  در مورد جاده هفتکل به باغملک عنوان کرد: پیمانکار آن مشخص شده و پروژه آن ان شاء الله به زودی فعال خواهد شدهمچنین  از مدیریت اداره کل راه و شهرسازی استان درخواست میکنم جاده صیدون در دستور کار بیاید و مطالعات آن هم انجام شده است و امیدواریم در آینده نزدیک مناقصه پروژه جاده باغملک به صیدون برگزار شود و پیمانکار آن مشخص شود

 

تکمیل پروژه استخر و ترمیم زمین ورزشی هرچه سریعتر انجام شود

استاندارخوزستان در خصوص پروژه استخر و زمین ورزشی در باغملک گفت: از مسوولان خواستم هر چه سریع تر این پروژه ها انجام شود چون حق و نیاز مردم است و ان شاء الله امسال این پروژه ها را در برنامه خود قرار خواهیم داد

 

بیمارستان نیمه کاره باغملک تاپایان امسال به اتمام خواهد رسید/تخصیص هفت هزار هکتار برای طرح های کشاورزی میداوود و صیدون

وی از تخصیص هفت هزار هکتار برای طرح های کشاورزی میداوود و صیدون، با انجام چهار طرح توسط استانداری و‌چهار طرح از جانب آب و‌برق کشت آبی و مدرن خبر داد و افزود: از مدیران می خواهم تا نسبت به سرانجام رساندن پروژه ها متعهد باشند، بیمارستان نیمه کاره باغملک نیز با توجه به تامین کسری بودجه، تاپایان امسال به اتمام خواهد رسید. امیدواریم که در سفر بعدی این مصوبه ها کلید خورده باشند.

 

تخصیص ۵۰۰ میلیون برای برطرف شدن مشکل آب مجتمع گلخانه ای

استاندار خوزستان گفت: در خصوص مجتمع گلخانه ای لازم است مسئولین یک بررسی داشته باشند و اگر هزینه انجام آن ۵۰۰ میلیون تومان است آن را شروع نمایید و من این مبلغ را تعهد می کنیم.

وی با اشاره به طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری بیان کرد: در این طرح برای شمال خوزستان سهمی دیده نشده بود که برای فاز دوم طرح برای رفع این خلأ اصرار کردیم و در نتیجه ۵۲ هزار هکتار برای شمال خوزستان دیده شد

 

پروژه احداث آزادراه لردگان – ایذه-باغملک – اهواز به تصویب هیئت دولت می رسد

شریعتی بااشاره به اینکه یکی از کارهایی که برای این منطقه به دنبال آن هستیم عنوان کرد: پروژه احداث آزادراه لردگان – ایذه – اهواز است که موفق شده ایم بخش قابل توجهی از مقدمات آن را پیش ببریم و توافق اولیه برای اجرای آن میان بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی در حال انجام است و در صورتی که اختلافات باقیمانده حل شود وزیر را و شهرسازی گفته آن را به تصویب هیئت دولت می رساند.  

شریعتی در پایان خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های استانی گردشگری است و اعتباراتی برای این امر در نظر گرفته ایم، باغملک نیر پتانسیل گردشگری نابی دارد و امیدواریم که مغفول نماند.

برچسب ها: , ,