بیمارستان صحرایی فردیس البرز همچنان دایر است/ ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به بیش از ۶ هزار نفر

0
اشتراک

بیمارستان صحرایی فردیس البرز همچنان دایر است/ ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به بیش از ۶ هزار نفر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، سرهنگ پاسدار اکبر عنایتی، مدیر بیمارستان صحرایی فردیس البرز گفت: بیش از ۶ هزار نفر از شهروندان طی ۲ ماه گذشته تاکنون از خدمات بیمارستان صحرایی فردیس بهره یرده‌اند.

 

وی ادامه داد: از این تعداد ۳۴۰۰ نفر ویزیت عمومی و ۲۸۰۰ نفر ویزیت تخصصی ارائه شده است و نزدیک به ۲ هزار مورد تزریقات و پانسمان و ۱۶۲۰ مورد آزمایش صورت گرفته است.

 

عنایتی،با بیان اینکه ۳۰ مورد از بیماران به بیمارستان‌های دکتر شریعتی و شهید مدنی شهرستان کرج اعزام شده‌اند، افزود: بیمارستان صحرایی شهید کلانتری از۲۵ آبان ماه در منطقه کم برخوردار شهرستان فردیس فعالیت خود را آغاز کرده است و به عموم مردم ،خدمات درمانی را با فرانشیز رایگان ارائه می کند.

 

وی افزود: با توجه به نیاز مردم منطقه و درخواست مسئولین شهری بیمارستان صحرایی تا زمان احداث بیمارستان دائمی با همین شرایط دایر است.

 

مدیر بیمارستان صحرایی فردیس البرز گفت: این بیمارستانی صحرایی دارای تجهیزات کامل پاراکلینیک از جمله سونوگرافی، اکو کاردیوگرافی، آزمایشگاه، اتاق عمل پرتابل، داروخانه و بخش‌های بستری خواهران و برادران با ۵۰ تخت است.

 

وی تصریح کرد: در این بیمارستان ۶ درمانگاه تخصصی زنان و زایمان، اطفال، غدد، اورتوپد، چشم پزشکی و داخلی وجود دارد که در صدد توسعه درمانگاه و راه اندازی بخش دندانپزشکی نیز هستیم.

 

عنایتی گفت: در این حرکت جهادی ۱۵ نفر از پزشکان متخصص و ۳۰ پزشک عمومی و ۱۰۰ نفر از پرستاران و پیراپزشکان ، تکنسین دارویی، علوم ازمایشگاهی و رادیو لوژی و… مشارکت فعال داشته‌اند.

 

وی افزود: برپایی این بیمارستان صحرایی با همت و محوریت کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز با ریاست دکتر جلال غفارزاده و مشارکت فعال اورژانس البرز ، سپاه پاسداران امام حسن مجتبی(ع) صورت گرفت است.

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.