بیمارستان استانی فوق تخصص مغز و اعصاب در برخوار احداث می شود

0
اشتراک

بیمارستان استانی فوق تخصص مغز و اعصاب در برخوار احداث می شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مردم شهرستان های برخوار، شاهین شهر و میمه در گفتگو با چشم برخوار در مجلس در خصوص لزوم تاسیس بیمارستان دولتی در شهرستان برخوارگفت: ادغام بیمارستان دولتی و درمانگاه خیریه شبانه روزی امام رضا علیه السلام امکان پذیر است اما طی جلساتی که با مسوولان شهرستانی و درمانگاه امام رضا برای تکمیل و تجهیز آن داشته ایم تا کنون به نتیجه قطعی نرسیده ایم.

حسینعلی حاجی دلیگانی افزود: متولیان درمانگاه امام رضا (ع) خواستار وام پنج میلیاردی بودند که به دلیل عدم پیش بینی در بودجه، برای دولت تامین چنین اعتباری ممکن نبود.

وی ادامه داد: پیشنهاد واگذاری این درمانگاه به دولت هم مطرح شد که به دلیل خیریه بودن این درمانگاه مسوولان بیمارستان با این پیشنهاد موافقت نکردند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: ما در مقابل مردم و حقوق آن ها مسوول هستیم و باید هر چه سریعتر پیگیر راه اندازی یک بیمارستان دولتی در شهرستان باشیم.

این نماینده مجلس اظهار کرد: طی جلساتی که با مسوولان استانی و معاونت بهداشت و درمان داشتیم مقرر شد یک بیمارستان استانی فوق تخصص مغز و اعصاب با داشتن امکانات و بخش های عمومی مانند بیمارستان شهید چمران اصفهان در شهرستان برخوار احداث شود.

نماینده مردم برخوار در مجلس در ادامه از فرمانداری شهرستان خواست در اسرع وقت نسبت به تعیین مکان بیمارستان اقدام و با بررسی پیشنهادات مختلف و مصالح عمومی شهرستان، مکان مناسب را برای احداث بیمارستان دولتی در شهرستان مشخص کند.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.