بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پلیس ایران بومی است/ صدور گذرنامه موقت برای اربعین

0
اشتراک

بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پلیس ایران بومی است/ صدور گذرنامه موقت برای اربعین

بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پلیس ایران بومی است/ صدور گذرنامه موقت برای اربعینبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران گفت: هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی به همت بنیاد تعاون ناجا با فعالیت ۳۲۰ غرفه و حضور ۳۱۲ شرکت و ۲۱ نماینده از کشور‌های خارجی آغاز به کار کرد.

وی افزود: این‌ نمایشگاه از امروز تا ۱۱ مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و آماده بازدید عموم است.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه پلیس سعی دارد تا با استفاده از فناوری‌های روز مأموریت‌های خود را به خوبی انجام دهد، گفت: امروز در مسیر هوشمندسازی پلیس حرکت می‌کنیم و در این راستا زیرساخت‌های لازم در حال ایجاد و تقویت است و بر آن‌ هستیم تا سه سال آینده به این مهم برسیم.

سردار اشتری تصریح کرد: هوشمندسازی ناجا نیازمند پشتیبانی مالی و حمایت مسئولان است.

بیشتر بخوانید: هوشمندسازی پلیس ایران در دستور کار ناجا

فرمانده ناجا گفت: اقدامات ما در راستای هوشمندسازی پلیس به امنیت و آرامش بیشتر مردم منجر می‌شود.

وی افزود: بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پلیس بومی و تولید داخل است که به همت همکاران من در ناجا و توسط همکاران وزارت دفاع و سازمان‌های مرتبط تولید شده است.

سردار اشتری تصریح کرد: در هفته ناجا از تجهیزات دیگری رونمایی خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی درباره اقدامات ناجا برای برگزاری راهپیمایی اربعین گفت: بیش از ۳۰ هزار نفر از نیرو‌های پلیس در مسیرهای چهارگانه به زوار اربعین خدمت رسانی خواهند کرد و پس از هفته ناجا نیرو‌های دیگری نیز به منظور تقویت سایر همکاران به مرز‌های چهارگانه اعزام می‌شوند.

سردار اشتری درباره صدور گذرنامه زیارتی موقت تصریح کرد: به دلیل حجم متقاضی صدور گذرنامه و برای تسهیل در روند خدمات رسانی به زوار اربعین گذرنامه‌های موقت صادر خواهد شد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.