تاریخ: ۱۷:۳۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
بیش از ۵۱ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در قزوین کشف شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ سهراب خسروی در گفت‌وگو با  شاخص، گفت: ماموران کلانتری ۱۱ الوند این شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا به ویژه کالای دخانی حین استقرار در آزاد راه قزوین – تهران به یک دستگاه سواری رانا […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ سهراب خسروی در گفت‌وگو با  شاخص، گفت: ماموران کلانتری ۱۱ الوند این شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا به ویژه کالای دخانی حین استقرار در آزاد راه قزوین – تهران به یک دستگاه سواری رانا مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

این مقام انتظامی افزود: راننده سواری رانا بدون توجه به دستور ایست پلیس با سرعت بالا متواری که ماموران پس از تعقیب و گریز خودرو را متوقف کردند.

خسروی ادامه داد: در بازرسی ماموران از خودرو تعداد ۵۱ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

وی ارزش ریالی سیگار قاچاق خارجی مکشوفه را در حدود ۳۵۰ میلیون ریال اعلام و بیان داشت: متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

این مسئول انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به پیامدهای سوء این پدیده، طرح های مقابله با قاچاق کالا با جدیت توسط پلیس استان انجام می گیرد و شهروندان می توانند با ارائه اطلاعات خود در خصوص قاچاقچیان، در حمایت و پشتیبانی از منابع ملی سهیم باشند.

این مطلبو از دست ندید!  محکوم شدن متخلفان زیست محیطی به رهاسازی ۱۰ بال کبک در طبیعت