تاریخ: ۲۰:۳۴ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
بیش از ۳۶ میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در گرگان پرداخت شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، سیدعلی مهاجر عصر امروز در نشستی به تشریح برنامه‎های سپاه گرگان به مناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گرگان اشاره کرد و افزود: از ۴۱۶ برنامه‎ای که در ایام‎الله دهه فجر برای اقشار مختلف پیش‎بینی شده، ۷۰ برنامه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، سیدعلی مهاجر عصر امروز در نشستی به تشریح برنامه‎های سپاه گرگان به مناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گرگان اشاره کرد و افزود: از ۴۱۶ برنامه‎ای که در ایام‎الله دهه فجر برای اقشار مختلف پیش‎بینی شده، ۷۰ برنامه آن شاخص است.

وی با اشاره به نواخته شدن گلبانگ انقلاب در مدارس گرگان و برگزاری رژه موتوری در استقبال نمادین از ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی تصریح کرد: این برنامه‎ها همزمان با سراسر کشور در نخستین روز از ایام‎الله دهه فجر در شهرستان گرگان نیز برگزار شد.

 

* در جشنواره بصیر ۱۱ نفر رتبه‎های اول تا سوم را کسب کردند/ ۱۰ نفر قابل تقدیر شدند

فرمانده سپاه ناحیه گرگان افزود: اختتامیه جشنواره بصیر چهارشنبه ۱۳ بهمن برگزار می‎شود که ۳۲۰ نفر در پنج بخش «فیلم، عکس، شعر، نمایشنامه و داستان» در این جشنواره شرکت کردند و این جشنواره در قالب ادبی مینی‎مالیستی و در راستای نخستین اجلاسیه ملی ۴ هزار شهید استان گلستان است.

مهاجر بیان کرد: در جشنواره بصیر ۱۱ نفر رتبه‎های اول تا سوم را کسب کردند و ۱۰ نفر تقدیر شدند؛ قرار است آثار برگزیده با رویکرد تولید محتوا در شبکه‎ای اجتماعی و فضای اجتماعی نشر و ترویج شود.

 

* «تجلیل مدافعان حریم ولایت از رهروان زینبی» انجام می‎شود

فرمانده سپاه ناحیه گرگان افزود: همزمان با میلاد حضرت زینب(س) برنامه جدیدی با عنوان «تجلیل مدافعان حریم ولایت از رهروان زینبی» از سوی پاسداران انجام می‌شود که این برنامه در چند بیمارستان شهری در روزهای پنج‎شنبه و شنبه ۱۴ و ۱۶ بهمن برگزار و از پرستاران نمونه هر بیمارستان تجلیل می‌شود.

این مطلبو از دست ندید!  برپایی دومین تور دوچرخه سواری به مقصد قصربهرام گرمسار

وی ابراز کرد: صبحگاه مشترک به میزبانی ارتش دوشنبه ۱۸ بهمن برگزار می‎شود، همچنین نمایشگاه‎ و همایش‎هایی با رویکرد بازخوانی دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه فجر انجام می‎گیرد.

 

* 36 میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی پرداخت شد/ اشتغالزایی ۹۰۰ نفر در عرصه اقتصاد مقاومتی

فرمانده سپاه ناحیه گرگان با اشاره به اینکه حضور باشکوه و دشمن‎شکن بسیجیان در راهپیمایی یوم‎الله ۲۲ بهمن محوری‎ترین برنامه دهه فجر است، گفت: مردم در این روز با حضور پررنگ خود از آرمان‎های انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد و مشت محکمی بر دهان یاوه‎گویان می‎زنند.

مهاجر در خصوص برنامه‎های اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری ۳۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به ۲۰۰ نفر از متقاضیان پرداخت شد که این تسهیلات زمینه اشتغال ۹۰۰ نفر را به طور مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرد که ۲۸۰ نفر به صورت مستقیم و ۶۲۰ نفر به طور غیرمستقیم مشغول به فعالیت شدند.