گروه: بلیط
تاریخ: ۹:۵۰ :: ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
بیرانوند: منتظر دستور وزیر در خصوص انتخابات وزنه‌برداری هستیم/ هنوز تایید صلاحیت‌ها اعلام نشده است

– اخبار ورزشی – محسن بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیت مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری اظهار داشت: هنوز تایید صلاحیت‌ها به فدراسیون اعلام نشده و ما همچنان منتظر دستور وزیر در خصوص انتخابات هستیم. به عنوان دبیر مجمع، تمام کارهایی که باید انجام می‌شد را در وقت مقرر انجام دادیم […]

– اخبار ورزشی –

محسن بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیت مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه‌برداری اظهار داشت: هنوز تایید صلاحیت‌ها به فدراسیون اعلام نشده و ما همچنان منتظر دستور وزیر در خصوص انتخابات هستیم. به عنوان دبیر مجمع، تمام کارهایی که باید انجام می‌شد را در وقت مقرر انجام دادیم و حالا منتظر تصمیم وزارتخانه هستیم تا براساس آن دعوتنامه‌ها را به اعضای مجمع ارسال کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا انتخابات بعد از ماه رمضان برگزار خواهد شد، تاکید کرد: چیزی در این خصوص به ما اعلام نکرده‌اند و ما منتظریم.

بیرانوند در مورد حل مشکل مالی در رابطه با اعزام تیم ملی جوانان به مسابقات قهرمانی جهان خاطرنشان کرد: خوشبختانه با درخواست سرپرست فدراسیون از وزارت ورزش و حمایت وزارتخانه از وزنه‌برداری، مشکل مالی برای اعزام تیم برطرف شده و در یکی دو روز آینده در مورد چگونگی اعزام تیم به فیجی اطلاع‌رسانی خواهد شد. چون تهیه بلیت برای سفر به این کشور سخت است و مسئول تهیه بلیت می‌گوید با توجه به موقعیت جغرافیایی فیجی، انتخاب مسیر مناسب که زودتر و بهتر به مقصد برسیم واقعا کار دشواری است. تهیه بلیت فیجی یکی از کارهای سخت است که چند روز است ما را درگیر کرده، ما تا چند روز دیگر هم در این خصوص زمان داریم.

این مطلبو از دست ندید!  مجوز پرواز‌های اربعین صادر شد

خورشیدی‌فر: رکوردگیری جهانی احتمالا در لیگ وزنه‌برداری انجام می‌شوددعوت ۱۸ وزنه‌بردار به اردوی تیم ملی برای مسابقات جهانی