تاریخ: ۱۴:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
بیت کوین بین المللی می شود/ثبت قوانین بکارگیری از ارزهای مجازی در ژاپن

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از اسپوتنیک، مایک‌کایاموری ریاست شرکت کوئینکس ژاپن معتقد هست که ارزهای مجازی احتمال دارد که به عنوان یک ارز بین المللی بکارگیری گردد ولی بعید هست بتواند دلار را پشت‌سر بگذارد.    ریاست شرکت کوئینکس اضافه کرد: بیت‌کوین می‌تواند با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از اسپوتنیک، مایک‌کایاموری ریاست شرکت کوئینکس ژاپن معتقد هست که ارزهای مجازی احتمال دارد که به عنوان یک ارز بین المللی بکارگیری گردد ولی بعید هست بتواند دلار را پشت‌سر بگذارد. 

  ریاست شرکت کوئینکس اضافه کرد: بیت‌کوین می‌تواند با فلزات گرانبها نظیر طلا قیاس گردد ولی بکارگیری از بیت‌ کوین راحت‌تر هست. 

حمل طلا زیاد سخت هست ولی اگر من بیت‌کوین برخوردار باشم می‌توانم به راحتی آن را برای شما ارسال کنم.»

» تفکر می‌کنم بیت‌کوین یک نوع مدرن طلا هست. اگر چه در این میان بعضی به دنبال کشف ابزارها، قابلیت‌ها و حتی پیشرفت ارزهای مجازی می باشند. 

  کایاموری در یک گفت و گو گفت: بازار ارزهای مجازی نیازمند مقررات و مقررات دولتی هست به چه علت که ارزهای ملی از طریق ملت‌ها کنترل می‌شود.  

  وی افزود: ژاپن اولین کشوری هست که بازار ارزهای مجازی را قانونمند کرد و سیاره جنوبی می‌تواند به دومین کشور مبدل گردد که توقع می‌رود اوایل سال ‌آینده این مقررات ارزهای مجازی در این کشور اجرا گردد.

ریاست شرکت کوئینکس ژاپن علاوه بر این افزود که مشتری‌ها با وجود چنین مقررات و مقرراتی که دولت ژاپن احداث کرد به شرکتش اطمینان پیدا کردند.

۸  

  علاوه بر این کایاموری گفت: شرکت ژاپنی کوینکس مهیا هست تا با اشخاص و شرکت‌های روسی در این زمینه کار کند و تکنولوژی و پلت‌فرم‌های ضروری را مهیا کند.