گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
بیت سعید به ذوب آهن نزدیک شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ؛ حسن بیت سعید، مهاجم سوسنگردی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران که در انتهاء لیگ شانزدهم به این تیم ملحق شد، در نیم فصل نخست لیگ هفدهم موفق نشد بازی‌های […]

پیشنهاد ذوب آهن به بیت سعیدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ؛ حسن بیت سعید، مهاجم سوسنگردی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران که در انتهاء لیگ شانزدهم به این تیم ملحق شد، در نیم فصل نخست لیگ هفدهم موفق نشد بازی‌های مطلوبی از خود عرضه دهد و زیادتر نیمکت نشین بود و همین مبحث علت گردید تا از استقلال تهران جدا گردد.

ذوبی‌ها که با ۲۱ گل زده کارکرد مطلوبی در خط هجوم نداشتند، درصدد می باشند تا بیت سعید را جذب کنند و حتی با این بازیکن هم مذاکره کرده اند تا او سبزپوش گردد. البته ذوبی‌ها به مدیران باشگاه استقلال اعلام نمودند که شهباززاده را با تبریزی منتقل کنند که تاکنون مورد تایید استقلالی‌ها قرار نگرفته هست.

باشگاه ذوب آهن در فصل نقل و انتقالات زمستانی، کارکرد مطلوبی داشته و بختیار رحمانی و میلاد فخرالدینی را جذب کرده و درصدد هست تا بیت سعید را در اختیار بگیرد.