گروه: زنان
تاریخ: ۱۷:۵۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، گفت: برنامه‌ای با عنوان بیان خاطرات زنان انقلابی، ۱۳ و ۱۴ بهمن‌ماه، قبل از نماز ظهر و عصر با حضور اشخاص مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی، در رواق دار‌الحکمه حرم رضوی برگزار می‌شود.حجت‌الاسلام حسینی افزود: […]

حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، گفت: برنامه‌ای با عنوان بیان خاطرات زنان انقلابی، ۱۳ و ۱۴ بهمن‌ماه، قبل از نماز ظهر و عصر با حضور اشخاص مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی، در رواق دار‌الحکمه حرم رضوی برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام حسینی افزود: اهداف انقلاب اسلامی و انقلاب اسلامی؛ آذرخشی از نهضت حسینی از دیگر موضوعات سخنرانی ویژه بانوان در حرم رضوی است که طی دو روز آینده بعد از نماز ظهر و عصر به بانوان زائر ارائه می‌شود.
وی گفت: روز چهارشنبه هفته جاری ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه در رواق حضرت معصومه(س) مدیریت خانواده با تکیه بر سبک زندگی حضرت زینب(س) برای مخاطبان بازگو می‌شود.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی بیان کرد: علاوه بر این، روز پنجشنبه، ۱۴ بهمن‌ماه نیز حقوق زن و مرد در اسلام با تأکید بر سیره زینبی برای بانوان تبیین می‌شود.