گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
بیانیه فدراسیون فوتبال درباره بلیت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال ظهر امروز (دوشنبه) اطلاعیه‌ای را در مورد بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صادر نمود. متن این بیانیه به توصیف زیر هست: ««بدینوسیله به استحضار طرفداران تیم ملی فوتبال ایران که در قرعه‌کشی بلیت‌های جام جهانی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال ظهر امروز (دوشنبه) اطلاعیه‌ای را در مورد بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صادر نمود.

متن این بیانیه به توصیف زیر هست:

««بدینوسیله به استحضار طرفداران تیم ملی فوتبال ایران که در قرعه‌کشی بلیت‌های جام جهانی پذیرفته شده‌اند می‌رساند که تمامی این عزیزان در پورتال فیفا ثبت‌نام شده‌اند و بر طبق نوشته ها صورت گرفته با فیفا، کد ویژه ثبت اسم (FAN ID) تا آخر ماه فوریه میلادی (۱۰ اسفندماه ۱۳۹۶) از طریق فدراسیون فوتبال یا از طریق ایمیل ثبت‌نام شده به این طرفداران عزیز ارسال خواهد گردید.

علاوه بر این لازم به ذکر هست واحد امور مالی فدراسیون فوتبال در چند روز آتی اصل مبلغ اشخاصی که در قرعه‌کشی پذیرفته نشده‌اند و یا با ما به التفاوت اشخاصی که در CAT های پایین‌تر پذیرفته شده‌اند را از طریق بانک ملت پرداخت خواهد کرد که زمان حضور در بانک متعاقباً اعلام می‌شود».

این مطلبو از دست ندید!  موافقت بانک مرکزی با قیمت گذاری خدمات هوایی بر طبق ارز نیما