تاریخ: ۱۵:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
بوفون: تقابل با کیلیان ام‌باپه از زیبایی‌های زندگی است

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از توتو اسپورت، این هفته‌ یوونتوس و موناکو در دیداری حساس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر هم به میدان خواهند رفت؛ جایی که یک دروازه‌بان با تجربه به نام جانلوییجی بوفون برابر یک مهاجم جوان و پدیده به نام کیلیان ام‌باپه روبرو خواهد شد. بوفون درباره تقابل […]

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از توتو اسپورت، این هفته‌ یوونتوس و موناکو در دیداری حساس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر هم به میدان خواهند رفت؛ جایی که یک دروازه‌بان با تجربه به نام جانلوییجی بوفون برابر یک مهاجم جوان و پدیده به نام کیلیان ام‌باپه روبرو خواهد شد.

بوفون درباره تقابل با موناکو در لیگ قهرمانان اروپا گفت‌: موناکو این فصل فوق‌العاده‌ کار کرده است. وقتی بازی آنها برابر منچسترسیتی را دیدم، به مربی گفتم آنها حتما به نیمه نهایی راه خواهند یافت. آنها تیم قدرتمندی هستند. احترام و ارزش زیادی برای آنها قائل هستیم. معتقدیم که موناکو حتی توانایی رسیدن به فینال را هم دارد و اتفاقی به نیمه نهایی راه نیافته است. فوتبال موناکو، فوتبالی جذاب، زنده و منحصر به فرد است که باعث می‌شود تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند. اگر می‌خواهیم به فینال برسیم، حریف قدرتمند و قدری را باید از سر راه بر داریم.

دروازه‌بان باتجربه یوونتوس درباره مقابله با ام‌باپه نیز گفت‌: وقتی من در جام جهانی فرانسه بازی می‌کردم، او به دنیا نیامده بود. اکنون که در این مقطع قرار دارم، ام‌باپه توانسته خودش را به عنوان مهاجم گلزن مطرح کند. این زیبایی زندگی است که وقتی او به دنیا آمد، من کلی بازی برای ایتالیا و یوونتوس انجام داده بودم و حالا برابر هم قرار می‌گیریم. خیلی خوش شانس بودم که با سه نسل از بازیکنان روبرو شدم. نسل بزرگتر از خودم، نسلی که هم سن با خودم بود و اکنون نسلی که چندین سال از من جوان‌تر بودند. باید این را بدانیم که برابر بازیکنان بزرگ آینده چطور بازی کنیم. یکی از ستاره‌های آینده فوتبال جهان همین ام‌باپه است که روزی لیونل مسی و کریستیانو رونالدوی عصر خود می‌شوند. آینده او را بسیار روشن می‌بینم. از نظر من او شباهت زیادی به تیری آنری دارد که می‌تواند از فضاهای بسته استفاده و موقعیت سازی کند.

انتهای پیام

برچسب ها: