گروه: بلیط
تاریخ: ۱۷:۳۷ :: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
بوشهر|سامانه پایش هوشمند ناوگان «سپهتن» در اتوبوس ها انتصاب گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ، سید حمیدرضا علم ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه تمهیدات لازم برای مسافرت نوروزی در استان بوشهر اندیشیده شده گفت: در این راستا پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی بدون افزایش نرخ شروع شده است. وی با بیان اینکه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ، سید حمیدرضا علم ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه تمهیدات لازم برای مسافرت نوروزی در استان بوشهر اندیشیده شده گفت: در این راستا پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی بدون افزایش نرخ شروع شده است.

وی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند بلیت را با نرخ کنونی خریداری کنند اضافه کرد: مسافران، بلیت را از طریق رایانه یا با مراجعه به دفترهای پیشخوان دولت و دفتر شرکت‌های حمل و نقل خریداری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر از شروع فعالیت ستاد سفرهای نوروزی در استان بوشهر از ۲۵ اسفند اطلاع داد و گفت: ستاد سفرهای نوروزی از ۲۵ اسفند کار خود را در این اداره کل شروع می‌کند و تا انتهاء تعطیلات نوروزی بر روند تامین ناوگان و جابه‌جایی حمل و نقل مسافر نظارت می‌کند.

علم با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم  برای عرضه خدمات  ایمن و روان به شهروندان انجام شده است تصریح نمود: در آستانه فرا رسیدن سال جدید و تعطیلات نوروزی نشست ها و برنامه ریزی‌های لازم برای عرضه خدمات  ایمن و روان به شهروندان در این ایام انجام شده است.

این مطلبو از دست ندید!  کنسرتی مخصوص با بلیت های ۴۵ هزار تومانی / گریز ماکان از بندِ گرانی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای جابه‌جایی هر چه خوب تر مردم در تعطیلات نوروزی، گفته بود: برای اطمینان از رعایت اصول امنیت، سیستم پایش هوشمند ناوگان «سپهتن» در اتوبوس‌ها انتصاب شده که در صورت بروز تخلف، راننده اتوبوس برای اعمال قانون به اولین پاسگاه پلیس راه واقع در مسیر معرفی می‌شوند.