تاریخ: ۱۶:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
به روز شدن تجهیزات بیمارستان رجایی گچساران

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از گچساران ؛ رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: با هدف کاهش  انجام عمل های باز دو دستگاه لاپاروسکوپ و ارتروسکوپ در این بیمارستان نصب و راه اندازی شد. محسن حیدرپور با بیان اینکه بخش (nicu) نوزادان بیمارستان به سیستم مانیتورینگ مجهز شد افزود: با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از گچساران ؛ رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: با هدف کاهش  انجام عمل های باز دو دستگاه لاپاروسکوپ و ارتروسکوپ در این بیمارستان نصب و راه اندازی شد.

محسن حیدرپور با بیان اینکه بخش (nicu) نوزادان بیمارستان به سیستم مانیتورینگ مجهز شد افزود: با نصب این سیستم شرایط و وضعیت بیماران به صورت سیستمی در ایستگاه پرستاری قابل کنترل و مشاهده است.

وی ادامه داد: دستگاه ونتیلاتور، تخت سی پی آر، دی سی شوک و سونوگرافی پیشرفته نیز با هدف ارایه خدمات بهتر به بیماران در این بیمارستان نصب و راه اندازی شد.

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: همه تخت های بیمارستانی بخش های مختلف به سیستم کنسول، تخت و سیستم احضار پرستار مجهز شده است.

حیدرپور هزینه خرید و نصب این تجهیزات را ۱۰ میلیارد ریال بیان کرد و افزود: اعتبار این تجهیزات از محل بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی تامین و هزینه شده است.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت زیبای رودخانه ولیران در گیلاوند + فیلم
برچسب ها: ,