گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹

ورزش سه: فرید بهزادی کریمی، مهاجم استقلال خوزستان پس از اکتساب برابری با اعتبار یک بر یک در اصفهان مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بازی خیلی مطلوبی انجام دادیم و مقابل هجوم های بی شمار سپاهان جانانه دفاع نمودیم. وی اضافه کرد: خداوند را سپاس از تک مجال مان نهایت استفاده را بردیم […]

ورزش سه: فرید بهزادی کریمی، مهاجم استقلال خوزستان پس از اکتساب برابری با اعتبار یک بر یک در اصفهان مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بازی خیلی مطلوبی انجام دادیم و مقابل هجوم های بی شمار سپاهان جانانه دفاع نمودیم.
وی اضافه کرد: خداوند را سپاس از تک مجال مان نهایت استفاده را بردیم و توانستیم با یک امتیاز با اعتبار به اهواز برگردیم.
بازیکن استقلال خوزستان در مورد کارکرد تیمش در این دیدار عنوان کرد: ما برای عرضه یک بازی مطلوب و اکتساب حداکثر امتیاز به اصفهان آمده بودیم.
بهزادی کریمی در مورد فحش طرفداران سپاهان به ویسی نیز عنوان کرد: بنظرم فحش طرفداران سپاهان به آقای ویسی کم لطفی بود. به چه سبب که وی برای سپاهان خیلی زحمت کشید و این مشی مناسب نبود. پس از شعار طرفداران و پس از به وجود آمدن آن جو بازیکنان کنار نیمکت جمع گردیدند و بالاخره هم با تصمیم کادر فنی به بازی ادامه دادیم.
وی در مورد دستاورد های سپاهان و کرانچار نیز اهتمام کرد: سپاهان تیم پرمهره ای هست و از جنبه داشتن بازیکنان ستاره، خوب ترین تیم ایران هست. آ