تاریخ: ۱۵:۱۲ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۹

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، یونس جعفری نیا رئیس ستاد معین استان هرمزگان در بازسازی مناطق سیل‌زده شادگان با اشاره به پرداخت ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض به سیل‌زدگان این شهرستان گفت: در مجموع ۹۵۰ واحد مسکونی در شادگان برای دریافت تسهیلات تعمیر و احداث بنا […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، یونس جعفری نیا رئیس ستاد معین استان هرمزگان در بازسازی مناطق سیل‌زده شادگان با اشاره به پرداخت ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض به سیل‌زدگان این شهرستان گفت: در مجموع ۹۵۰ واحد مسکونی در شادگان برای دریافت تسهیلات تعمیر و احداث بنا به بانک‌های عامل معرفی شده اند.

او بیان داشت: برای تعمیر واحد‌های سیل زده شادگان در قالب تسهیلات بانکی و بلاعوض بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

جعفری نیا تصریح کرد: علاوه بر پرداخت ۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض به آسیب دیدگان از سیل در شهرستان شادگان به ۹۵۰ واحد تعمیری و احداثی حدود ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

بیشتر بخوانید:لایروبی کانال‌های خروجی آب و پاکسازی سیل بند‌ها در ایذه

سیل به ۵۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی این شهرستان خسارت وارد کرد. ۱۷۰ واحد مسکونی شادگان که بر اثر سیلاب خسارت جدی دیده اند باید مجدد ساخته شوند.

این مطلبو از دست ندید!  شوخی عجیب مجری شبکه سه با علی دایی

۴۵ روستای شادگان در جریان سیل اخیر با مشکل جدی مواجه شدند. سیل همچنین به ۲۱ هزار هکتار از مزارع و هشت هزار هکتار نخیلات شهرستان شادگان خسارت زد.