گروه: زنان
تاریخ: ۱۸:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
بهره برداری ورزشگاه پنج هزارنفری گرمسار با حضور وزیر ورزش و جوانان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، در سفر یکروزه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان گرمسار استان سمنان، علاوه بر بازنمایی این ورزشگاه، ۶ باب منزل ورزش روستایی هم بصورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید. مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در حاشیه بهره برداری این طرح ورزشی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، در سفر یکروزه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان گرمسار استان سمنان، علاوه بر بازنمایی این ورزشگاه، ۶ باب منزل ورزش روستایی هم بصورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در حاشیه بهره برداری این طرح ورزشی در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد : ورزشگاه پنج هزار نفری گرمسار، در ۱۲ هزار هکتار مساحت با ۱۵ هزارمترمربع زیربنا در فاز اول و با صرف ۷۰ میلیارد ریال ارزش با انجام محوطه سازی، انتصاب صندلی و چمن تکمیل شده هست.
توسعه فیزیکی این ورزشگاه ۶۵ درصد اظهار گردید.
فرزاد فتاحی سال شروع ساخت این ورزشگاه را ۱۳۸۸ ذکر کرد و گفت : فاز اول این ورزشگاه با حجم یکهزار نفر تماشاگر دربردارنده زمین چمن، پیست دو و میدانی، نورافکن، رختکن و سکوی تماشاگران هست و در فاز دوم حجم تماشاگران این ورزشگاه به پنج هزار نفر می رسد.
وی ارزش مورد احتیاج برای تکمیل ورزشگاه گرمسار را ۲۰۰ میلیارد ریال گفت.

۳۷ ۳۷ هزار و ۴۰۰ ورزشکار ارگان یافته در استان سمنان فعالیت دارند.
۶۱۰۳/۶۰۲۶ خبرنگار: مصطفی دهقان ** انتشاردهنده: جانعلی فتحی
برای آگاهی از جدیدترین خبر ها و رویدادها در استان سمنان