گروه: زنان
تاریخ: ۱۴:۵۷ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان این استان گفت: ۱۹ طرح ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش امسال در شهرستانهای بویراحمد، دنا، گچساران، بهمئی و کهگیلویه بهره برداری می شود. سید محمد تقی علوی افزود:سالن ورزشی گنجه ای، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان این استان گفت: ۱۹ طرح ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش امسال در شهرستانهای بویراحمد، دنا، گچساران، بهمئی و کهگیلویه بهره برداری می شود.

سید محمد تقی علوی افزود:سالن ورزشی گنجه ای، چمن مصنوعی روستای گنجه ای، سالن ورزشی چنارستان ،سالن ورزشی فیروزآباد ،زمین چمن مصنوعی روستای نقاره خانه و زمین چمن مصنوعی بونه بن از طرح های افتتاحی در شهرستان بویراحمد هستند.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص طرحهای آماده افتتاح در شهرستان دنا ادامه داد: چهار طرح ورزشی در شهرستان دنا شامل سالن ورزشی تمنک، سالن ورزشی دشت رز، سالن ورزشی روستای بادنگان و خانه جوان شهر سی سخت از طرحهای آماده افتتاح در این شهرستان هستند.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح پنج طرح ورزشی در شهرستان گچساران خبر داد و افزود :سالن ورزشی روستای سرآب ننیز ،خانه جوان گچساران ،سالن ورزشی روستای ناصر آباد ،زمین چمن مصنوعی پاکو و زمین چمن مصنوعی شهید افراز از طرح های افتتاحی در شهرستان گچساران در این هفته خواهد بود.

علوی،به سایر طرح های پیش بینی شده برای افتتاح در هفته ی تربیت بدنی و ورزش اشاره کرد و بیان داشت:دو طرح ورزشی خانه جوان و مجموعه ورزشی شماره دو دهدشت نیر دراین هفته افتتاح خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در خصوص دو طرح افتتاحی در شهرستان بهمئی گفت:مجموعه ورزشی لیکک و خانه جوان این شهرستان نیز در این هفته ی افتتاح و تحویل جامعه ورزش خواهد شد.

علوی همچنین از افتتاح زمین چمن مصنوعی بوستان باشت در این هفته خبر داد و از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در حمایت از ورزش استان و توسعه زیر ساخت های عمرانی و فرهنگی و ورزشی تقدیر کرد.

سید محمد تقی علوی اضافه کرد: اعتبار این ۱۹ طرح از محل اعتبارات ملی ،استانی و هدایای خاص وزارت نفت در استان تامین و احداث شده است.