بهترین خبر ممکن برای پرسپولیس و هوادارانش

0
اشتراک

بهترین خبر ممکن برای پرسپولیس و هوادارانش

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، دیدار روز گذشته تراکتورسازی – ماشین‌سازی در دربی تبریز با تساوی بدون گل به اتمام رسید تا تراکتورسازان دو امتیاز خانگی دیگر را هم از دست بدهند.

 

در جریان این بازی،‌ مهدی کیانی کاپیتان تیم تراکتورسازی با کارت قرمزی که گرفت، از زمین مسابقه اخراج شد و دیدار بعدی تیمش مقابل پرسپولیس را از دست داد. علاوه بر کیانی که از زمین مسابقه اخراج شد، محسن بنگر، سعید آقایی و مهدی شریفی هم از تیم تراکتورسازی با کارت زرد داور روبه‌رو شدند.

 

علاوه بر این چهار بازیکن، خالد شفیعی مدافع تیم تراکتورسازی هم در این دیدار کارت زرد گرفته است. شفیعی پیش از این در دیدار هفته دوازدهم و شانزدهم تیمش مقابل تیم‌های پدیده و استقلال خوزستان هم کارت زرد گرفته بود و در دربی تبریز، یکی از بازیکنانی بود که در خطر محرومیت از دیدار مقابل پرسپولیس قرار داشت.

 

شفیعی خودش ادعا می‌کند که در دیدار مقابل ماشین‌سازی کارت زردی نگرفته. دلیلی هم که خیلی‌ها متوجه کارت گرفتن خالد شفیعی نشده، پخش صحنه تکرار پنالتی تیم تراکتورسازی در لحظه کارت گرفتن این مدافع در تصاویر تلویزیونی بود.

 

فرم خلاصه بازی که در پایان دیدار به تایید ناظر داوری رسیده و سپس منتشر می‌شود، نشان می‌دهد که خالد شفیعی در دقیقه ۸۵ دربی تبریز کارت زرد گرفته است. به این ترتیب، مدافع تیم تراکتورسازی سه کارته بوده و دیدار مقابل پرسپولیس را از دست داده است.

 

به این ترتیب، خالد شفیعی نیز به لیست بازیکنان غایب تراکتورسازی مقابل پرسپولیس در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر اضافه شد. مهدی کیانی، مهدی شریفی و محمد ایران‌پوریان (به دلیل مصدومیت) دیگر غایبان تراکتورسازی در این دیدار خواهند بود.

 

هادی محمدی هم که در دیدار مقابل ماشین‌سازی در اثر برخورد با پیام صادقیان از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده بود، قرار است امروز یا فردا ام آر آی بگیرد تا وضعیت مصدومیتش مشخص شود. زانوی مدافع تیم تراکتورسازی التهاب دارد اما تا زمانی که از پایش ام آر آی نگیرد، وضعیت نهایی مصدومیتش مشخص نمی‌شود. در صورتی که محمدی هم دیدار مقابل پرسپولیس را از دست بدهد، تعداد مصدومان تراکتورسازی در این دیدار به عدد پنج می‌رسد.

 

دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت ۱۷ یکشنبه آینده در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.