رپورتاژ آگهی
تاریخ: ۱۶:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
بهترین آفر تور صربستان مراکش سریلانکا و استانبول

انتخاب یک آژانس مسافرتی خوب برای سفر امروزه کار حساسی شده است. قطعا اگر بخواهیم سفری راحت و بدون دغدغه و مشکل و نیز با تدارک بهترین امکانات تجربه کنیم باید تور را از آژانسی معتبر و با سابقه خوب و خوشنام تهیه کرده باشیم . بهترین آفر تور صربستان مراکش سریلانکا و استانبول توسط […]

انتخاب یک آژانس مسافرتی خوب برای سفر امروزه کار حساسی شده است. قطعا اگر بخواهیم سفری راحت و بدون دغدغه و مشکل و نیز با تدارک بهترین امکانات تجربه کنیم باید تور را از آژانسی معتبر و با سابقه خوب و خوشنام تهیه کرده باشیم . بهترین آفر تور صربستان مراکش سریلانکا و استانبول توسط آژانس هواپیمایی و گردشگری قصر زرین میترا به هموطنان عزیزمان ارائه می گردد .

اگر با جاذبه های توریستی آسیا مطالعه ای انجام دهید ، خواهید دانست که توریستی ترین مناطق آسیا ، دبی ، مالزی ، تایلند ، اندونزی ، هند ، مالدیو و سریلانکا هستند . قطعا در مورد برخی از اینها مانند سریلانکا اطلاعات زیادی در دسترس اکثر مردم نبوده و برای هموطنانمان ناشناخته است و کمتر به فکر سفر و تور سریلانکا می افتند . اما اگر کمی در مورد جاذبه های گردشگری سریلانکا تحقیق کنیم در می یابیم این کشور به طور قطع ارزش سفر را دارد .اگر به دیدن هند و مالزی و این گونه مناطق علاقه داریم ، سریلانکا منطقه ای بشدت سرسبز همراه با سواحلی رویایی و بشدت شبیه مناطق ذکر شده از نظر آب و هوایی است . بسیاری فکر می کنند سفر خارجی یعنی فقط سفر به اروپا .این در حالی است که بسیاری  از افراد که امکان سفر به اروپا را دارند و حتی با داشتن ویزا شینگن مانعی در سفر به هیچ جای اروپا نخواهند داشت ، سریلانکا و آسیای جنوبی را به عنوان مقصد سفر تفریحی خود و خانواده شان انتخاب می کنند و سفر به آن را به اروپا ترجیح می دهند . البته ناگفته نماند که مشکل ویزای شینگن را نیز می توان به بهترین نحو با کمک آژانس معتبر قصر زرین حل کرد و ویزا دریافت کرد .

در مورد اروپا صحبت کردیم . همه جای این قاره هم مشکلی به نام ویزا برای ما ایرانیها ندارند . مثلا همین کشور همسایه ما ترکیه با آب و هوای مدیترانه ای و امکانات اقامتی و هتلهای خوب و امکانات تفریحی عالی برای توریست ها گزینه بسیار خوبی برای سفر هموطنان ماست . بویژه که بعلت نزدیکی ، هزینه این سفر هم بشدت به صرفه است . تور استانبول و تور آنتالیا پرفروش ترین تورهای ترکیه بوده و پس از آنها بدروم و کوش آداسی و مارماریس و … هستند . استانبول علاوه بر تفریحات معمول شهرهای ترکیه ، جاذبه های تاریخی ارزشمندی نیز دارد که به هموطنان توصیه می شود حتما از آنها بازدید کنند . غیر از ترکیه بسیاری نقاط اروپا نیز برای ایرانیان تقریبا ناشناخته مانده و کمتر مقصد سفر است . این در حالیست که این شهرها بشدت مورد توجه توریستهای بین المللی است . بعنوان مثال تور صربستان ، کرواسی ، بوسنی و سایر کشورهای بالکان بشدت محبوب توریستهای همه کشورهاست . بعلت طبیعت بی نظیر و آرامش زیاد این کشورها بسیاری از توریستها برای سفر لحظه شماری می کنند . خوشبختانه این آژانس تور این مناطق را هم به بهترین نحو ارائه داده است .

این مطلبو از دست ندید!  ۱۸۲ هزار تن زباله نفس طبیعت ارومیه را به شماره انداخت+تصاویر

اگر در مورد سفر در آفریقا فکر کنید قطعا اولین جایی که به ذهنتان می رسد آفریقای جنوبی است . طبیعت بی نظیر آن و حیوانات کم یاب و از طرف دیگر شهرهای مدرنی مثل ژوهانسبورگ واقعا برای دیدن جذاب است . اما این دقیقا جنوبی ترین نقطه آفریقاست . در شمال این قاره چند کشور بشدت توریستی قرار دارند که عبارتند از تونس ، مصر و مراکش . تور مراکش و تونس و مصر برای علاقمندان سواحل مدیترانه بشدت توصیه می گردد. مراکش علاوه بر داشتن سواحل زیبای مدیترانه در شمال، در غرب سواحل اقیانوس اطلس را نیز دارد .