رپورتاژ آگهی
تاریخ: ۱۶:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
بهترین آفر تور صربستان مراکش سریلانکا و استانبول

انتخاب یک آژانس مسافرتی خوب برای سفر امروزه کار حساسی شده است. قطعا اگر بخواهیم سفری راحت و بدون دغدغه و مشکل و نیز با تدارک بهترین امکانات تجربه کنیم باید تور را از آژانسی معتبر و با سابقه خوب و خوشنام تهیه کرده باشیم . بهترین آفر تور صربستان مراکش سریلانکا و استانبول توسط […]

انتخاب یک آژانس مسافرتی خوب برای سفر امروزه کار حساسی شده است. قطعا اگر بخواهیم سفری راحت و بدون دغدغه و مشکل و نیز با تدارک بهترین امکانات تجربه کنیم باید تور را از آژانسی معتبر و با سابقه خوب و خوشنام تهیه کرده باشیم . بهترین آفر تور صربستان مراکش سریلانکا و استانبول توسط آژانس هواپیمایی و گردشگری قصر زرین میترا به هموطنان عزیزمان ارائه می گردد .

اگر با جاذبه های توریستی آسیا مطالعه ای انجام دهید ، خواهید دانست که توریستی ترین مناطق آسیا ، دبی ، مالزی ، تایلند ، اندونزی ، هند ، مالدیو و سریلانکا هستند . قطعا در مورد برخی از اینها مانند سریلانکا اطلاعات زیادی در دسترس اکثر مردم نبوده و برای هموطنانمان ناشناخته است و کمتر به فکر سفر و تور سریلانکا می افتند . اما اگر کمی در مورد جاذبه های گردشگری سریلانکا تحقیق کنیم در می یابیم این کشور به طور قطع ارزش سفر را دارد .اگر به دیدن هند و مالزی و این گونه مناطق علاقه داریم ، سریلانکا منطقه ای بشدت سرسبز همراه با سواحلی رویایی و بشدت شبیه مناطق ذکر شده از نظر آب و هوایی است . بسیاری فکر می کنند سفر خارجی یعنی فقط سفر به اروپا .این در حالی است که بسیاری  از افراد که امکان سفر به اروپا را دارند و حتی با داشتن ویزا شینگن مانعی در سفر به هیچ جای اروپا نخواهند داشت ، سریلانکا و آسیای جنوبی را به عنوان مقصد سفر تفریحی خود و خانواده شان انتخاب می کنند و سفر به آن را به اروپا ترجیح می دهند . البته ناگفته نماند که مشکل ویزای شینگن را نیز می توان به بهترین نحو با کمک آژانس معتبر قصر زرین حل کرد و ویزا دریافت کرد .

در مورد اروپا صحبت کردیم . همه جای این قاره هم مشکلی به نام ویزا برای ما ایرانیها ندارند . مثلا همین کشور همسایه ما ترکیه با آب و هوای مدیترانه ای و امکانات اقامتی و هتلهای خوب و امکانات تفریحی عالی برای توریست ها گزینه بسیار خوبی برای سفر هموطنان ماست . بویژه که بعلت نزدیکی ، هزینه این سفر هم بشدت به صرفه است . تور استانبول و تور آنتالیا پرفروش ترین تورهای ترکیه بوده و پس از آنها بدروم و کوش آداسی و مارماریس و … هستند . استانبول علاوه بر تفریحات معمول شهرهای ترکیه ، جاذبه های تاریخی ارزشمندی نیز دارد که به هموطنان توصیه می شود حتما از آنها بازدید کنند . غیر از ترکیه بسیاری نقاط اروپا نیز برای ایرانیان تقریبا ناشناخته مانده و کمتر مقصد سفر است . این در حالیست که این شهرها بشدت مورد توجه توریستهای بین المللی است . بعنوان مثال تور صربستان ، کرواسی ، بوسنی و سایر کشورهای بالکان بشدت محبوب توریستهای همه کشورهاست . بعلت طبیعت بی نظیر و آرامش زیاد این کشورها بسیاری از توریستها برای سفر لحظه شماری می کنند . خوشبختانه این آژانس تور این مناطق را هم به بهترین نحو ارائه داده است .

این مطلبو از دست ندید!  انتقال ۶.۹ میلیون مسافر در راه آهن تهران

اگر در مورد سفر در آفریقا فکر کنید قطعا اولین جایی که به ذهنتان می رسد آفریقای جنوبی است . طبیعت بی نظیر آن و حیوانات کم یاب و از طرف دیگر شهرهای مدرنی مثل ژوهانسبورگ واقعا برای دیدن جذاب است . اما این دقیقا جنوبی ترین نقطه آفریقاست . در شمال این قاره چند کشور بشدت توریستی قرار دارند که عبارتند از تونس ، مصر و مراکش . تور مراکش و تونس و مصر برای علاقمندان سواحل مدیترانه بشدت توصیه می گردد. مراکش علاوه بر داشتن سواحل زیبای مدیترانه در شمال، در غرب سواحل اقیانوس اطلس را نیز دارد .