تاریخ: ۶:۲۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
بهبود اجرای عدالت کیفری با ارائه دانش روانشناسی به نیروهای پلیس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، صبح امروز (شنبه دوم شهریور ماه) نشست بین المللی روانشناسی و روانپزشکی در نیرو‌های انتظامی و نظامی به میزبانی ناجا در تهران برگزار شد. اخبار اجتماعی– سرهنگ محمدرضا حسینی معاون بهداشت، درمان و امداد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: معاونت بهداشت امداد و درمان ناجا به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

صبح امروز (شنبه دوم شهریور ماه) نشست بین المللی روانشناسی و روانپزشکی در نیرو‌های انتظامی و نظامی به میزبانی ناجا در تهران برگزار شد.

اخبار اجتماعی– سرهنگ محمدرضا حسینی معاون بهداشت، درمان و امداد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: معاونت بهداشت امداد و درمان ناجا به نمایندگی از نیرو‌های مسلح ایران با درک سلامت درمان برای متخصصان بهداشتی در حوزه انتظامی و نظامی نشست‌ها و کارگروه‌های تخصصی را برگزار کرد.

او با بیان اینکه پایه تمام سازمان‌ها از جمله نیرو‌های مسلح بر نیرو‌های فردی بنا شده است، افزود: به علت ارتباط نیروهای پلیس با جامعه به دانش روانشناسی نیازمند هستیم، چراکه موجب بهبود در اجرای عدالت کیفری می‌شود.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: هدف ما از برگزاری گردهمایی‌های علمی در ناجا تقویت پلیس دانش بنیان و استفاده از علوم مختلف در حوزه روانشناسی و روانپزشکی است.

 

این مطلبو از دست ندید!  التهابی که حساسیت‌های فصلی عامل آن است