گروه: مسافرت
تاریخ: ۲۳:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
بندرترکمن میزبان مسابقات جهانی والیبال ساحلی شد

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، عیسی سنگدوینی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مسابقات تور جهانیتک ستاره والیبال ساحلی از روز نهم مهرماه در شهر بندر ترکمن شروع آغاز می‌شود. وی افزود: فدراسیون والیبال مکاتبات لازم را برای دعوت تیم‌ها انجام داده است. همچنین […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، عیسی سنگدوینی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مسابقات تور جهانیتک ستاره والیبال ساحلی از روز نهم مهرماه در شهر بندر ترکمن شروع آغاز می‌شود.

وی افزود: فدراسیون والیبال مکاتبات لازم را برای دعوت تیم‌ها انجام داده است. همچنین ساحلی‌بازان گلستانی مانند رحمان رئوفی در جریان مسابقات برون‌مرزی، بازیکنان بین‌المللی را برای حضور در تور بندر ترکمن ترغیب کرده‌اند.

رئیس هیئت والیبال استان گفت: به غیر از دو تیم الف و ب ملی که اعضای آن گلستانی هستند، امیدوارم که سهمیه بیشتری به استان داده شود تا از تمام ظرفیت‌ها بهره بگیریم.

هرمزگان، میزبان تور جهانی سه ستاره والیبال ساحلیشکست ملی‌پوشان والیبال ساحلی ایران برابر آمریکاخراسان شمالی نیازمند استعدادیابی و برنامه ریزی برای رشد در والیبال ساحلی است

وی درباره اسکان تیم‌ها و بازیکنان خارجی بیان داشت: چنانچه هتل در حال ساخت بندرترکمن تا شروع این بازی‌ها به اتمام برسد مهمانان در همین شهرستان اسکان داده می‌شوند در غیراینصورت از ظرفیت شهرستان‌های دیگر استفاده خواهیم کرد.

این مطلبو از دست ندید!  مرد مسلح در برزیل مسافران اتوبوس را گروگان گرفت

سنگدوینی اضافه کرد: درصدد افزایش تعداد سکوی تماشاگران زمین ساحلی هستیم چون والیبال ساحلی در بندرترکمن علاقه مندان زیادی دارد.