گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۵۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما و خرید آن یکی از بخش های چالشی مسافرت هست.اگر تجربه سفر هوایی و خرید بلیط هواپیما داشته باشید حتما اصطلاح بلیط چارتر هواپیما را زیاد شنیده‌اید. به طور کلی دو نوع بلیط هواپیما وجود دارد: بلیط چارتر و بلیط سیستمی. بلیط سیستمی نرخ ثابتی دارد که از سوی مراجع مربوطه تعیین […]

بلیط چارتر هواپیما و خرید آن یکی از بخش های چالشی مسافرت هست.اگر تجربه سفر هوایی و خرید بلیط هواپیما داشته باشید حتما اصطلاح بلیط چارتر هواپیما را زیاد شنیده‌اید. به طور کلی دو نوع بلیط هواپیما وجود دارد: بلیط چارتر و بلیط سیستمی. بلیط سیستمی نرخ ثابتی دارد که از سوی مراجع مربوطه تعیین می‌شود، در حالی که قیمت بلیط چارتر هواپیما اینگونه نیست و نوسانات زیادی دارد.


در حال حاضر، تعدادی چارترکننده وجود دارد که تمام یا تعدادی از بلیط‌های هواپیما را یک‌جا و اصطلاحا به صورت دربست خریداری می‌کنند تا این بلیط‌ها را به مرور زمان به فروش برسانند. چارترکننده‌ها برای اینکه تمام بلیط‌های‌شان به فروش برسد و صندلی‌هایشان خالی نماند قیمت‌ها را کاهش می‌دهند. طبیعی است که هر چه به زمان پرواز نزدیک می‌شویم، اگر بلیط‌ها هنوز موجود باشند، چارترکننده باز هم قیمت‌ها را کاهش می‌دهد. به همین دلیل است که قیمت پرواز چارتر در برخی از مواقع نسبت به بلیط سیستمی ارزان‌تر است و البته ارزان بودن بلیط چارتر هواپیما همیشگی نیست و در مواقع خاص اتفاق می‌افتد. احتمالاً شما هم با دوستانتان درباره پیدا کردن ارزان تر بلیط هواپیما چارتر چالش دارید. در این مقاله اهتمام می کنم هفت روش خوب برای خرید ارزان تر بلیط هواپیما که خودم کشف نموده ام را به شما تعلیم دهم. اما می شه این روزها با بلیط هواپیما چارتر ۵۰ هزار تومانی بریم کیش، ترکیه یا نجف پرواز کرد؟ بله! می گردد. در این مطلب ۷ ترفند پنهان جهت خرید بلیط چارتر هواپیما را خواهید آموخت که با دونستن اونا می شه خیلی خیلی ارزون تر از اون چیزی که حتی بتونین تصورشو بکنین با هواپیما سفر برین.

بلیط چارتر هواپیما مشخصات مختلفی داره که با توجه به هر کدوم از این خصوصیت ها باید مورد خاصی رو برای خرید در نظر بگیرین. اگر براتون جالبه بلیط هواپیما رفتنم به این سفر برای استانبول رو منحصرا با ۲۵ هزارتومان خریدم (در حالی که برای رفتن به فرودگاه ۳۰ تومن پول آژانس دادم).  شما هم می‌توانید به راحتی با هواپیما به عزیمت بروید، بدون اینکه مبلغ بسیاری را لازم باشه خرج کنین و تو این شرایط که خودتون خوب می دونین چجوریه، چند روزی راحت استراحت کنین. اگر تا انتهاء این مقاله با ما همراه باشید ۷ ترفند پنهان برای خرید بلیط هواپیما بهتون یاد می دم که با دونستن اونا می‌توانید با هواپیما،ارزان‌تر از قطار عزیمت کنید.

  این ۷ ترفند؛ راز و رمزهایِ بسیاری از کارمندانِ آژانس‌های هواپیمایی هست که بعد از تجریبات زیاد به دست آورده‌اند.

بلیط چارتر هواپیما را چگونه پیدا نمایم و چگونه بخریم؟

بلیط چارتر هواپیما یکی از با اهمیت ترین رؤیاهای مسافرهای هوایی هست. من بهتون یاد می دم چگونه از رویا پردازی دست بردارین و راحت بتونین بلیط ارزان هواپیما رو برای مقصد مورد نظرتون بگیرین. اگر قصد سفر به مشهد، کیش، ترکیه و یا نجف را دارید، با استفاده از ترفندهای این مقاله می‌توانید از فرصت‌هایی که تنها بخش اندکی از مسافران از آن استفاده می‌کنند بهره ببرید و بلیط هواپیما را به نرخ شایسته ای به طور آنلاین خرید کنید.

ترفندهای خرید بلیط ارزان و چارتر هواپیما (جهت رفتن به شهرهای توریستی)

اول هفته: همیشه در روزهای اول هفته نرخ بلیط چارتر هواپیما جهت رفتن به شهرهای توریسی ارزان‌تر هست. ( بعد از تعطیلات: قیمت بلیط هواپیما در روزهای بعد از تعطیلات همیشه خیلی پایین‌تر از روزهای عادی هست. سایت‌های معتبر: بلیط هواپیما را به طور آنلاین از سایت‌های معتبری که به طور مستقیم اقدام به فروش می‌کنند خریداری کنید. مثل سایت فروش بلیط چارتر هواپیما مثل سایت دیجی چارتر . ساعات پرواز چارتر : طبق معمول بلیط‌های صبح خیلی زود، یا عصر به بعد دارای نرخ کمتری می باشند. زمان‌های خاص: بعد از عید نوروز، ۱۵ روز قبل از عید نوروز، زمان امتخانات مدارس، ماه مبارک رمضان، اوائل مهر و محرم من جمله زمان‌هایی هست که بلیط چارتر هواپیما را می‌توان با نرخ‌های بسیار پایین خریداری کنید. استفاده از نرم افزارهای هوشمند: بعضی نرم افزارها (روبات تلگرام) وجود دارند که با استفاده از آن، می‌توانید در حالتی که در زمانی خارج از مورد ها مذکور در بالا، بلیط هواپیما و پرواز چارتر خیلی ارزان شد، این سیستم‌ها را به طور رایگان به شما اطلاع‌رسانی می کنند. به عنوان مثال،روبات تلگرام دیجی چارتر  

و با استفاده از این ترفندهای پنهان؛ که ویژه مسافران کاربلد و کارمندان آژانس‌های هواپیمایی است و بدون پرداخت هزینه‌های سنگین بلیط ارزان هواپیما و پرواز چارتر را پیدا کنید و سفر خوبی را شروع کنید. به این ترتیب علاقه‌مندان می‌توانند در سایت دیجی چارتر پیگیر این ترفندها باشند.

جهت یادگیری دیگر ترفندهای خرید ارزان بلیط هواپیما