گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۵۱ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
بلیط سینما فردا در هرمزگان نیم بها می گردد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بندرعباس،،علی بندرعباسی غلامی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: فردا در روز ملی سینما بلیط اکران فیلم در سینما‌های استان هرمزگان نیم بها می‌شود. وی اضافه کرد: ٢١ شهریور روز ملی سینما نامگذاری شده هست و در این […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بندرعباس،،علی بندرعباسی غلامی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: فردا در روز ملی سینما بلیط اکران فیلم در سینما‌های استان هرمزگان نیم بها می‌شود.

وی اضافه کرد: ٢١ شهریور روز ملی سینما نامگذاری شده هست و در این روز با اجرای برنامه‌های متمایز یاد و خاطره فعالین سینما گرامی داشته می‌شود.

  سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: در این روز برای رفاه حال شهروندان و علاوه بر این آسان سازی حضور مردم در سینما بلیط اکران فیلم‌ها بصورت نیم بها در کلیه سینما‌های استان ارائه می‌شود.

بندرعباسی اضافه کرد: حالا سه سینما دربردارنده سینما ستاره شهر و سینما ستاره جنوب در بندرعباس و سینما فرهنگ در میناب فعال هست.

این مطلبو از دست ندید!  هدف از کنترل بلیت مسافران مترو چیست؟