گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۵۹ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
بلیت ۱۰۰ هزار دلاری خانم بازیگر برای جام جهانی

همشهری آنلاین: جولیا رابرتس و همسرش با خریدن دو بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ به قیمت ۱۰۰ هزار دلار در یک حراجی خیریه، جزء اولین مهمان های مهم‌ترین رخداد فوتبالی جهان در قطر لقب گرفتند. در برنامه گل‌ریزان خیریه شان پن که هر سال قبل از برپایی مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب به همت عالی ستاره‌های […]

همشهری آنلاین: جولیا رابرتس و همسرش با خریدن دو بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ به قیمت ۱۰۰ هزار دلار در یک حراجی خیریه، جزء اولین مهمان های مهم‌ترین رخداد فوتبالی جهان در قطر لقب گرفتند.

بلیت ۱۰۰ هزار دلاری خانم بازیگر برای جام‌جهانی

در برنامه گل‌ریزان خیریه شان پن که هر سال قبل از برپایی مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب به همت عالی ستاره‌های هالیوودی برپا می‌شود، سال کنونی مبلغی در حدود ۳.۵

من جمله ستاره‌هایی که سال کنونی در برنامه پن حضور داشتند، می‌توان به رابرتس و همسرش دنی مودر اشاره نمود. آنان در رقابتی سخت با جیمی فاکس، کیگان-مایکل کی و مایک مه‌یرز موفق گردیدند یکی از گران‌ترین و ارزشمندترین هدایای شب خیریه را از آن خود کنند؛ دو بلیت جام‌جهانی ۲۰۲۲ در قطر. به همین سبب، بینندگان تلویزیونی و تماشاگران جام‌جهانی فوتبال می‌توانند در انتظار دیدن ستاره پیروز اسکار در یکی از ورزشگاه‌های میزبان در حاشیه خلیج فارس باشند.

لئوناردو دی‌کاپریو که در مراسم حضور داشت، دو اثر هنری از بوسکو سادی (هنرمند معاصر مکزیکی) و پترا کورترایت برای ارائه در حراجی هدیه داد که هر دو را میشل یو، ستاره مالزیایی هالیوود خرید. مه‌یرز هم می‌خواست قاب تلفن همراه همراه خود را با نقشی از پرچم کانادا ۴۰ هزار دلار به فروش برساند که خریدار پیدا نکرد. بن استیلر، جیمی کیمل (مجری اسکار)، لری دیوید، کانی بریتن و کیسی افلک از دیگر مهمان های برنامه بودند.

این مطلبو از دست ندید!  بازدید از آثار تایخی کرمان با بلیت الکترونیک

اندرسن کوپر، مجری و گوینده خبر شبکه CNN با اهدای یک پاداش انساندوستانه به یاد گری شندلینگ (کمدین و ستاره تلویزیون) مورد تقدیر جای گرفت. این پاداش با حضور پن و خوزه آندرس، سرآشپز معروف به کوپر اهدا گردید. میسی گری، بیلی الیس و یوسف اسلام (کت استیونس سابق) هم با اجراهای خود حال و هوایی دیگر به برنامه شان پن دادند.

یکی از مورد ها بسیار داغ حراجی به سود خیریه پن یک شام خصوصی با آندرس همراه با اجرایی مخصوص از یو-یو ما بود. در اوج پیشنهادها ناگهان کوپر هم خود را به این ضیافت خصوصی دعوت نمود. بدین ترتیب، بهای این ضیافت تا ۲۰۰ هزار دلار بالا رفت و یک خریدار ناشناس برای هم‌سفره شدن با چهره‌های معروف دست به جیب گردید.