گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۱۳ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
بلیت  کدام نمایش ها در پیش فروش تئاتر فجر تمام شد؟

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره، ساعت ۱۲ ظهر دیروز، ۲۵ دی ماه فروش بلیت های تئاتر فجر توسط سایت ایران نمایش شروع گردید و «صد سال تنهایی» به کارگردانی آتیلا پسیانی نخستین نمایشی بود که تمامی بلیت هایش توسط مخاطب های جشنواره تئاتر، در همان ساعت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره، ساعت ۱۲ ظهر دیروز، ۲۵ دی ماه فروش بلیت های تئاتر فجر توسط سایت ایران نمایش شروع گردید و «صد سال تنهایی» به کارگردانی آتیلا پسیانی نخستین نمایشی بود که تمامی بلیت هایش توسط مخاطب های جشنواره تئاتر، در همان ساعت های خستین خریداری گردید.

این نمایش یکی از تولیدهای جدید عرصه تئاتر هست که نخستین اجرایش را در جشنواره تئاتر فجر به صحنه می برد و هفتم بهمن ماه، ساعت ۱۸ در سالن مدرس سمندریان میزبان مخاطب های خود هست.

اشکان خیل نژاد دومین کارگردانی هست که اثرش مورد استقبال تماشاگران جای گرفت و «پسران تاریخ»  نیز در کمتر از نیمروز، بلیت هایش به فروش رسید.

««پسران تاریخ» در سال ۹۶ دو اجرای موفق را در سالن چهارسوی مجموعه تئاترشهر و سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر پشت سر گذاشت. این نمایش در جشنواره فجر با تک اجرای ۲۸ دی ماه در ساعت ۱۸ در سالن سمندریان اجرا می گردد.

««سفر به یک فلات چین خورده» سومین نمایشی هست که با استقبال مخاطب های تئاتر فجر رو به رو گردید. این نمایش ۵ و ۶ بهمن ماه ساعت ۱۵ در پلاتو اجرای مجموعه تئاترشهر، به مدت ۴۰ دقیقه به صحنه می رود.

این مطلبو از دست ندید!  اعلام نرخ بلیت های جشنواره فیلم فجر

««رختشویخانه مفاخر» که اول بهمن ماه ساعت ۱۵ در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر به مدت ۳۰دقیقه به صحنه می رود، چهارمین نمایشی هست که ظرفیتش تکمیل گردید. این نمایش فرانسوی به کارگردانی جاسم هیندی، قرائت شعری از فوت هست که با مجموعه ای از عکس ها و نقاشی ها نظیر مناظر، طلسم ها و پرتره هایی از حیوانات همراه شده هست و از دست رفتن سرخوشی زندگی در خاورمیانه را نمایش می دهد.

««فهرست مردگان» رضا ثروتی با دو اجرا در جشنواره، پنجمین اثری هست که نظر مخاطب های را به خود جلب کرده هست. این نمایش که در سال گذشته، به عنوان کار تیمی تئاتر مکث چند اجرا داشته هست، برداشتی آزاد از نمایشنامه ای به همین اسم اثر تادئوش روژه ویچاست؛ روایت رهبر ارکستری که درصدد ساخت قطعه ای برای مردگان هست. لیست مردگان ۴ و ۵ بهمن ماه ساعت ۱۷ در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به مدت ۱۲۰ دقیقه به صحنه می رود.

سی وششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از ۲۸ دی ماه تا ۹ بهمن ماه برگزار می گردد.

انتهای پیام