گروه: بلیط
تاریخ: ۹:۳۴ :: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
بلیت مجانی به عمانی ها و بازی دادن به علی الحبسی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، استقلال درحالی رخ در رخ یکی از حریفان قدیمی خود در قاره قاره آسیا قرار می‌گیرد که در بازی نخست مقابل الریان یک امتیاز با ارزش کسب کرد و با امیدواری‌های زیادی گام به میدان بازی با الهلال می‌گذارد. استقلال بجز پژمان منتظری […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، استقلال درحالی رخ در رخ یکی از حریفان قدیمی خود در قاره قاره آسیا قرار می‌گیرد که در بازی نخست مقابل الریان یک امتیاز با ارزش کسب کرد و با امیدواری‌های زیادی گام به میدان بازی با الهلال می‌گذارد. استقلال بجز پژمان منتظری و میلاد زکی‌پور که از عناصر خط دفاعی شمرده می‌شوند، غایب دیگری نخواهد داشت و می‌تواند با همه توان مقابل خوب ترین تیم فوتبال عربستان قرار بگیرد. بی‌شک اگر آبی‌ها در این میدان بر افکار خود مسلط باشند و اسیر جوسازی‌های ابدی تیم‌های سعودی نشوند، می‌توانند دست پر میدان بازی با الهلال را ترک نمایند. استقلال تیمی هست که ظرفیت‌های لازم برای برتری در این بازی را دارد و می‌تواند شگفتی‌ها را در رقابت‌های لیگ قهرمانان قاره آسیا کامل کند.

بلیت‌های رایگان سعودی‌ها
برای عمانی‌ها
سعودی‌ها برای شکست استقلال تدارک گسترده ای دیده‌اند. آنان به هر وسیله‌ای متوسل شده‌اند تا استقلال را در بازی با اهمیت فرداشب شکست دهند. حربه سعودی‌ها برای گذر از استقلال ایران متمایز هست. آنان دست به تدارکی گسترده زده‌اند تا شاید بتوانند استقلال را در بازی با اهمیت فرداشب شکست دهند. اولین اقدامی که آنان انجام دادند این بود که تعداد قابل ملاحظه ای بلیت در اختیار عمانی‌ها قرار دهند تا تماشاگران این کشور نیز به پشتیبانی از الهلال ترغیب گردند. گفته می‌شود حدود ۱۰۰۰ بلیت در اختیار فوتبالدوستان عمانی بخصوص آنان که به الهلال علاقه دارند، قرار گرفته تا تعداد بیشتری تماشاگر به پشتیبانی از آبی و سفیدپوشان شهر ریاض بپردازند. این تعداد تماشاگر به علاوه آنهایی که با خرج باشگاه الهلال عربستان به عمان می‌روند و البته سعودی‌هایی که در خود عمان ساکنند، می‌تواند کفه ترازو را به سمت و سوی میهمان سنگین کرده و خیز منفی را از سوی سکوها به سمت استقلال ساطع کند. اگر چه استقلال نیز سابقه‌ای عریض و طویل در فوتبال قاره آسیا دارد اما بجز چند بازیکن که پیشینه بازی در چنین فضاهایی را دارند و مکررا با استقلال در لیگ قهرمانان قاره آسیا حضور داشته اند، دیگران تجربه چنین فضا و اتمسفری را ندارند و مطمئنا استقلالی‌ها باید با روح و روانی آماده گام به این میدان بزرگ بگذارند و تماما آماده و مهیای بازی بزرگ فرداشب باشند.

این مطلبو از دست ندید!  بازیگر خانم: تعداد فالوور اینستاگرام ملاک انتخاب بازیگران شده هست

علی الحبسی هم فراخوانده گردید
از دیگر راهکارهای سعودی‌ها برای اینکه در بازی فرداشب امتیاز شایسته ای دریافت کنند استفاده از علی الحبسی هست. دروازه‌بان بزرگی که در فوتبال انگلستان پیشینه زیادی دارد و سال‌ها در لیگ جزیره بازی کرده هست.
حبسی سال‌ها با آندرانیک تیموریان بازیکن پیشین استقلال در بولتون هم بازی بود و به خوبی فوتبالیست‌های ایرانی را می‌شناسد اما سعودی‌ها به این نیت که حضور او بتواند تماشاگران عمانی بیشتری را به ورزشگاه بکشاند، دست گذاشته‌اند روی این دروازه‌بان باتجربه تا از موهبت تماشاگر بیشتری در بازی با استقلال بهره ببرند. .. معیوف مکررا از سوی دیاز، سرمربی الهلال به‌عنوان دروازه‌بان اول برگزیده می‌شد اما این بار قرار هست علی الحبسی در قفس توری تیم بزرگ فوتبال جهان عرب قرار بگیرد تا احتمال برد آنان افزایش یابد. اینکه حضور حبسی به لحاظ فنی به سعودی‌ها کمک بکند نیز خود یک سؤال بی‌پاسخ هست. حبسی ماه‌هاست به‌عنوان دروازه‌بان اول الهلال شناخته نمی‌شود و معلوم نیست این تصمیم احساسی سرمربی الهلال آیا سر انجام به نفع آنان تمام گردد یا اینکه ضررهایی را متوجه تیم اول فوتبال عربستان کند. آنچه در این میان می‌تواند برای استقلال نقطه امید قسمتی باشد این هست که حبسی از شرایط بازی به دور بوده و مهاجمان استقلال اگر قدر موقعیت‌هایی که نصیب‌شان می‌شود را به خوبی بدانند، بی‌شک در این بازی به برتری خواهند رسید و با دست پر میدان بازی با سعودی‌ها را ترک خواهند کرد.