گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۷
بلیت فروشی دیدار تیم های پدیده خراسان و تراکتورسازی تبریز

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،،جواد طاری‌بخش مدیر ارتباطات عمومی باشگاه پدیده خراسان گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با هیات فوتبال خراسان رضوی، بلیت‌فروشی دیدار تیم‌های پدیده خراسان و تراکتورسازی از ساعت ۹صبح روز سه‌شنبه ۲۷شهریور ماه در ۹ شعبه موسسه اعتباری کوثر در مشهد شروع خواهد […]

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،،جواد طاری‌بخش مدیر ارتباطات عمومی باشگاه پدیده خراسان گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با هیات فوتبال خراسان رضوی، بلیت‌فروشی دیدار تیم‌های پدیده خراسان و تراکتورسازی از ساعت ۹صبح روز سه‌شنبه ۲۷شهریور ماه در ۹ شعبه موسسه اعتباری کوثر در مشهد شروع خواهد گردید.

وی دنبال کرد: با توجه به تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی، بلیت‌فروشی این دیدار روز‌های شنبه ۳۱ شهریور و یکشنبه ۱ مهرماه نیز در ساعات اعلام گردیده در شعب منتخب موسسه اعتباری کوثر ادامه خواهد داشت.

طاری بخش تاکید کرد: هوادارانی که قصد حضور در ورزشگاه امام رضا (ع) برای تماشای این مسابقه را دارند، طی این سه روز و تنها از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ مجال دارند تا با مراجعه به شعب این موسسه بلیت تهیه کنند.

مدیر ارتباطات عمومی باشگاه پدیده اضافه کرد: امید داریم در روز یکشنبه هفته آینده بازی خوبی را شاهد باشیم و طرفداران مشهدی هم برای تشویق تنها نماینده فوتبالی شهر خود یعنی تیم پدیده، مثل گذشته به ورزشگاه بیایند و موجب ایجاد داعیه زیادتر به مجموعه تیم گردند.
وی اضافه کرد: علاوه بر بلیت فروشی این بازی در شعب موسسه کوثر، علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت Www.qrticket.ir ir هم بلیت الکترونیکی این بازی را به طور اینترنتی خریداری نمایند.
 گفتنی هست آدرس شعب منتخب موسسه اعتباری کوثر در مشهد به منظور فروش بلیت دیدار پدیده – تراکتور سازی به توصیف زیر هست:

این مطلبو از دست ندید!  عکس/ همراهی شهردار ارومیه با مردم برای مسابقه والیبال

۱. خیام – بلوار خیام جنوبی –نبش خیام جنوبی ۲۶،

۲. تکیه – بلوار امام رضا (ع) بین ۴۰ و ۴۲،

۳. سناباد- خیابان سناباد نبش سناباد ۶۲،

۴. هاشمیه- بلوار برتری نبش میدان هاشمیه

۵. فلاحی – قاسم آباد بین فلاحی ۹ و ۱۱،

۶. قرنی- بلوارشهید قرنی نبش قرنی ۱۷،

۷. معلم – بلوار معلم بین معلم ۱۷ و ۱۹،

۸. مصلی- بلوار مصلی بین مصلی ۱۶ و ۱۸،

۹. احمدآباد- احمدآباد ۷ نبش خیابان قائم